Problem z msdnxp.exe oraz z odtwarzaczami filmów

witam mam problem z plikiem msdnxp.exe tzn.po odpaleniu kompa pokazuje sie komunikat że brakuje tego pliku.Ponadto nie mogę na żadnym odtwarzaczu odtworzyć filmu bo komp sie od razu restartuje.Dodam także że niepokoi mnie też taka aplikacja jak internal.exe

daje log z hjt a log z silenta nie udało sie zrobic bo wyskakuje błąd krytyczny

z silenta mam takie coś

proszę poradzcie coś

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (jeżeli jakieś znaczki są żółte, to niech takie zostaną). Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

Start --> uruchom --> services.msc --> zatrzymaj i wyłącz usługe Win32 Kernel Update

Otwórz hijackthis --> open misc tools section --> delete a NT service --> wpisz Win32Kernel i ok

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowe logi :slight_smile:

Co do Silenta, to poczytaj tutaj -> http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

po zabiegach nowy log do sprawdzenia

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log :slight_smile:

Co z logiem z Silenta?

Jesszcze bieniol powiedz jak ręcznie sie usówa tzn prawoklik myszy? i jak znależć te pliki co je trzeba ręcznie usunąć? te na czerwono.

Pliki które nie mają w logu ścieżki prawdopodobnie znajdują się w folderze: *C:\WINDOWS\System32*

Usuwasz je poprzez klawisz Delete , lub jeżeli będą problemy za pomocą narzędzia KillBox, zaznaczając Delete on reboot :slight_smile:

Daj po zabiegach logi o które proszę :slight_smile:

wklejam logi po zabiegach :slight_smile:

mam nadzieje że wreszcie logi sa czyste :slight_smile:

Do usunięcia Hijackiem te wpisy:

Poza tym już czysto :slight_smile:

Bieniol Jeśli usunie wpisy

to zostanie resztka w rejestrze ponieważ pliku fizycznie nie ma na dysku.

Dlatego potem należy otworzyć notatnik i wkleić w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom go.

adam9870 -> usunięcie wpisów w Hijacku jest równoznaczne z usunięciem ich z rejestru. Tak więc albo jedno albo drugie :slight_smile: