Problem z msvcrt.dll

wczoraj miałem format C, zainstalowany od nowa Win98 i inne duperele, które były, aż po paru godzinach explorer zaczął sie sypać wyskakuje wciąż błąd w module msvcrt, nie wiem czy to nie zaczęło się po sciągnieciu IE6 potrzebnej żeby zainstalować Adobe Readera6.02 bodajże… w dodatku taki sam błąd wyskakuje w GG 7.0 kiedy otwieram okno wiadomości z zamiarem pisania… IE się restartuje i durne raporty o błedach chce słać a GG się zamyka całkiem! !!

hmmm, zapraszam:

link

link1

tak podsumowując polecam zmiane przeglądarki.

na jaką? używam nakładki na IE AvantBrowser bo w Operze nie wszystko mi działało… próbuje właśnie podmienić ten plik zgodnie ze wskazówkami ze strony MS… może pomoże…

jeśli pomoc która jest w linku który ci podałem nie pomoże to polecam zmiane przeglądarki na Firefoxa. wersja 1.5 jest już bardzo stabilna a także dużo bardziej bezpieczna.

tak ale czy żeby wszystko ładnie chodziło w FireFoxie to trzeba doinstalowywać jakieś poboczne rzeczy? bo cos chyba takiego czytałem… a ja jestem kompletnie zielony… komputer to umiem obsłużyc póki działa… chociaż udało mi się podmienić w końcu tego msvcrt.dll w systemie zgodnie z instrukcją ze strony MS! pierwszy kroczek, prawie powód do dumy:)

sama przeglądrka jezeli bedzie potrzebowała jakąś wtyczke poprosi o zainstaowanie np. Jave czy FlashPlayer