Problem z mysvcc.exe + Log Hijack This

czesc! prosze sprawdzcie mi loga bo mi wyskoczylo w Win Patrol ze chce mi uruchomic mysvcc.exe zatrzymalem to i wylaczylem ale nie wiem jak usunac .Prosze o pomoc

Log czysty.

Przeskanuj http://www.ewido.net/en/ i pokaż raport oraz log z SilentRunners.

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE - POPRAW

Pozdrawiam Gutek2222

sciagnalem AVG Anti-Spyware zrobilem kompletnego skana o to raport z niego

Nie wyglada to rewelacyjnie co?:slight_smile:

chcialem zrobic skan loga jeszcze Silent Runnersem ale po chwili wyskoczylo mi takie cos “Silent Runners” cannot use WMI to identify the operating system. This is caused by corruption of the WMI installation.

WMI is complex and it is recommended that you use a Microsoft tool,WMIDiag.vbs," to diagnose WMI on your system. Press “OK” to direct your browser to the WMIDiag download site or “Cancel” to quit

Co to jest to WMI?

P.S Sorry Gutek wczesniej nie przeczytalem nawet regulaminu ,mam nadzieje ze teraz jest ok.

O problemach z Silentem poczytaj tutaj -> KLIK

Wywal wszystko, co AVG znalazł :slight_smile:

wywalilem wszystko to co znalazlo w AVG tak ja Joan mi kazala rozpakowalem WMIDiag’a i w koncu zrobilem skan loga w silent runnerze przynajmniej tak mi sie wydaje bo pojawil sie tylko taki pliczek textowy:

Jest Ok.

Możesz pozamykać porty robakom, zmniejszysz tym prawdopodobieństwo infekcji. W tym celu użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Super! Dzięki za pomoc :!: :wink: