Problem z myszą Bluetooth dwa różne systemy operacyjne


(Radekx) #1

Witam.

Wiem że jest podobny temat ale ponieważ mam specyficzny problem założyłem nowy.

Mam mysz Bluetooth NoteBook Mouse 5000 i dwa systemy tzn. XP Professional i Windows 7 Professional problem polega na tym że w momencie przełączenia się pomiędzy systemami muszę za każdym razem instalować od nowa mysz.Jeżeli dodam na XP to W7 jej nie widzi mimo że jest zainstalowana ale prosi o podanie kodu PIM wpisuje 0000 i nic konfiguracja ok ale mysz nie działa muszę odinstalować i zainstalować od nowa wtedy działa ale jak przejdę na XP to od nowa i tak w kółko. Próbowałem ze sterownikami ale nie wiem czy ma to jakiś sens a i tak nie znalazłem pod ten model a W7 znajduje sam wraz ze zdjęciem XP dodaje chyba tylko jako połączenie tak mi się wydaje.

Proszę o pomoc żebym nie musiał za każdym razem dodawać tej myszy wcześniej też miałem dwa systemy ale to były XP i nie było problemu.

49e80ef8abb1a116.jpg

Za odpowiedź dziękuje.


(Pan Ziombl) #2

próbowałeś ją odłączyć i podłączyć jak przestaje działać?


(Radekx) #3

Chodzi o to że czasem lubi stracić połączenie :slight_smile: to nie to ale tak też mi się dzieje czasem na XP w W7 nie zaobserwowałem tego problemu mi chodzi o przełączanie się miedzy systemami wtedy mysz głupieje.

W7 musi ją jakoś inaczej dodawać tyle że nie wiem co oni w nim zmienili może kwestia wyłączenia jakiegoś parametru tyle że nie wiem co.

To by było za proste ale dzięki.


(Asterisk) #4

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.


(Radekx) #5

Czy ktoś zna przyczynę mojego problemu bardzo proszę napisać .