Problem z myszą IBOX MP26WC


(Llukasz0409) #1

Siemka

Mam mysz bez przeowodową IBOX MP26WC i nie mogę jej uruchomic, naciskam Connect na podstawce, zaczyna mrygac, potem connect pod myszka i nic, domyślam się, że potrzeba jakieś sterowniki, niestety nic nie znalazłem, liczę na was ;D może mi coś doradzicie :slight_smile:


(Pharun) #2

Na windows XP i Vista nie potrzeba sterowników do myszek iBoxa - wykryje je chociażby jako zwykłe myszki i będą działały jako myszka 2klawisze+rolka.

 1. Sprawdź baterie

 2. podłącz do innego portu USB

 3. zastanów się jaka jest szansa że coś jest uszkodzone na myszce/podstawku

 4. zastanów się jaka jest szansa że ktoś dla jaj podmienił Ci podstawkę z inną myszką i się z tą po prostu nie widzi

 5. sprawdź całość na innym kompie

 6. jak nie działa to odeślij na gwarancje - na iBoxy jest jest 12 miesięcy gwarancji na myszki (wiem bo sam mam :slight_smile: )


(Llukasz0409) #3

Mam XPka i gdy podłączam to wiem, że coś mi wykrywa, tylko mam problem taki że nie wyświetlają mi się dymki w prawym dolny rogu, te taki informacyjne np"Aktualizacje są gotowe dla komputera" itp. Myszka posiada 2 dodatkowe przyciski z lewej strony (zapewno to "wstecz" i "przywróć")

 1. Baterie - mam akumulatorki, ładowałem całą noc więc odpada

 2. Inne porty USB - sprawdzałem i to samo

 3. Myszka od zaufanej osoby, nie wygląda nic na uszkodzone

 4. Myszka i podstawka stanowią komplet, pasują bo gdy postawie na podstawce myszkę to laser pod nią się świeci, gdy ją zdejmuje i kładę na biurko to gaśnie

 5. Sprawdzałem na innym kompie - to samo

 6. Nie mam gwarancji ;/


(Pharun) #4

Podaj model tej myszki?


(Gural7) #5

Temat: Problem z myszą

IBOX MP26WC


(Monczkin) #6

llukasz0409 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Na forum używamy polskiej pisowni - popraw błędy. Inaczej temat zostanie usunięty.Zapoznaj się proszę z tym tematem.

viewtopic.php?f=16&t=394978