Problem z myszą IBOX MP26WC

(Llukasz0409) #1

Siemka

Mam mysz bez przeowodową IBOX MP26WC i nie mogę jej uruchomic, naciskam Connect na podstawce, zaczyna mrygac, potem connect pod myszka i nic, domyślam się, że potrzeba jakieś sterowniki, niestety nic nie znalazłem, liczę na was ;D może mi coś doradzicie :slight_smile:

(Pharun) #2

Na windows XP i Vista nie potrzeba sterowników do myszek iBoxa - wykryje je chociażby jako zwykłe myszki i będą działały jako myszka 2klawisze+rolka.

1. Sprawdź baterie

2. podłącz do innego portu USB

3. zastanów się jaka jest szansa że coś jest uszkodzone na myszce/podstawku

4. zastanów się jaka jest szansa że ktoś dla jaj podmienił Ci podstawkę z inną myszką i się z tą po prostu nie widzi

5. sprawdź całość na innym kompie

6. jak nie działa to odeślij na gwarancje - na iBoxy jest jest 12 miesięcy gwarancji na myszki (wiem bo sam mam :slight_smile: )

(Llukasz0409) #3

Mam XPka i gdy podłączam to wiem, że coś mi wykrywa, tylko mam problem taki że nie wyświetlają mi się dymki w prawym dolny rogu, te taki informacyjne np"Aktualizacje są gotowe dla komputera" itp. Myszka posiada 2 dodatkowe przyciski z lewej strony (zapewno to "wstecz" i "przywróć")

1. Baterie - mam akumulatorki, ładowałem całą noc więc odpada

2. Inne porty USB - sprawdzałem i to samo

3. Myszka od zaufanej osoby, nie wygląda nic na uszkodzone

4. Myszka i podstawka stanowią komplet, pasują bo gdy postawie na podstawce myszkę to laser pod nią się świeci, gdy ją zdejmuje i kładę na biurko to gaśnie

5. Sprawdzałem na innym kompie - to samo

6. Nie mam gwarancji ;/

(Pharun) #4

Podaj model tej myszki?

(Gural7) #5

Temat: Problem z myszą

IBOX MP26WC

(Monczkin) #6

llukasz0409 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Na forum używamy polskiej pisowni - popraw błędy. Inaczej temat zostanie usunięty.Zapoznaj się proszę z tym tematem.

viewtopic.php?f=16&t=394978