Problem z myszą - raz nie działa PS2 a raz USB

Witam, mam taki dziwny problem z myszami. Otóz miałem podłączoną mysz TRACER medusa i działała bez zarzutu aż w pewnym momencie po prostu przestała. Na chwilę zaczynała jednak działac gdy wyjąłem ją z usb i znow podpiąłem. Z wiązku z tym problemem przerzuciłem sie na mysz kulkową PS2. Ta również działała jakiś czas ale ostatnio bez powodu przestała. Co dziwniejszego ta mysz Tracera pod usb znów zaczęła działać, jednak działa przez jakiś czas, staje w miejscu i znów musze albo wyciagnac kabel z usb albo w ogole resetowac komputer. A żeby podbić kombo to w dodadku czasem nawet klawiatura (nie pod usb tylko do tego zwykledo do klawiatur wejscia) pzrestaje działać.

Co najlepsze dzieje sie to wszystko na windowse XP ale na WIndows 7 zainstalowanym na tym samym kompie obie mychy jak i klawiatura działają dobrze.

Co robić, co robić #-o =P~

Jeżeli na XP to zapewne coś z plikami systemowymi. Miałem podobnie po ataku jakiegoś trojana. Pomógł mi w tedy tylko format. Ale spróbuj też opcji naprawiania systemu. Może to coś da.

Formata jednak chciałbym uniknąć, a o jaką naprawe systemu chodzi? Tzn bo jak sie wklada plyte z windowsem to jakby dwa razy mozna, raz za pomoca czarnego ekranu gdzie komendy jakies sie wpisuje i dwa jak jest taki niebieski ekran. Tyle ze ja nie wiem jak tym pierwszym sposobem naprawic a przy niebieskim ekranie nie mam mozliwosci wyboru naprawy

EDIT:

DObra, problem się rozrósł; obie myszki nie działają na obu windowsach (na seven i xp) ale rownież po wybraniu opcji ‘napraw’ przy instalacji windowsa rowniez myszki NIE DZIAŁAJĄ.

Nie mam pojecią co sie stało.

Jakie spomysly? ; D

aha dodam, ze myszka jest laserowa a laser w ogole sie nie pali, dopiero jak wyciagne i wloze to pali sie ale myszka i tak nie dziala

Kedriik , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę, ten temat viewtopic.php?f=16&t=394978