Problem z myszą

Mam mysz A4TECH BW-9, gdy podłączam ją pod PS/2 to w ogóle nie działa, gdy pod tylne USB to chodzi, ale zaraz gaśnie, chodzi tylko na panelu przednim, płyta to Asus A7V8x! Co się dzieje?? USB wszystkie działają(sprawdzane na Logitech Rumblepad 2), nie mam sterów do płyty, bo nie dostałem do niej CD ze sterami(sprawdzałem na stronie producenta, ale niestety nie znalazłem, mysz działa, bo do tej pory chodziła na AMD Athlon XP 2400+, Shutlle AK32L

Sprawdź napięcie + 5V.

Lub porty USB tylne mają za duże obciążenie - sprawdź mysz gdy jest jedynym urządzeniem USB podpiętym do kompa.

a skąd mam wziąć miernik, bez żadnego urzadzenia(oprócz klawiatury na PS/2) jest to samo, zasilacz nowy, ale Mustang 400W

Przyjedź do mnie to Ci pożyczę - sprawdź w biosie,Everest,ale najlepiej miernik.

w Everest jest napisane 4,81V, 4,87V, 4,89V, Bios (Award) mam jakiś skopany, bo inna kolorystyka, rozmieszczenie i funkcje od normalnego avarda montowanego w większości mobo(mam taki w Shutlle Ak32L)

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 20:45

mam Windows’a 2k SP4, może tu jest problem??

Jeśli chodzi na USB z panelu przedniego to raczej nie system,a zasilacz i tu niestety trzeba go sprawdzić pod obciążeniem lub założyć na próbę nowy,lub tylne USB uszkodzone lub za mocno obciążone.

Na tylnym mam tylko Logitech Rumblepad 2, zasilacz nowy(mustang 400W(chyba wymienię na Enermax 400W)) albo kupię śledzia, na dodatek nie ma dźwięku)