Problem z myszą


(Ktos1989 16) #1

Kupiłem mysz optyczną Logitech M/N-SBF96 I CZASEM MI "ODSKAKUJE" tzn. nie wykonuję gwałtownych ruchów a kursor właśnie takie robi. Nie dostałem rzadnych sterowników. Używam podkładki. Co zrobić?


(Radziunakon) #2

spróbuj zrezygnować z podkładki albo połóż białą kartę zamiast podkładki


(Monczkin) #3

a czy podkładka jest “czysta” - mam na myśli nadruk i gładkość powierzchni na niej - jeśli nie zobacz jak mysz zachowa się na jednolitym podłożu i jednym kolorze (np. biurko)

jeśli ten sam objaw - trzeba sprawdzić ustwienia myszy


(M a x) #4

poszukaj w sklepach komputerowych a najlepiej to w hypermarketach lub Media Markt sprzedaja specjalne podkładki pod myszy optyczne sa zazwyczaj ciemnego koloru stonowane mniej wiecej w jednym odcieniu i co najważniejsze nie sa z połyskiem tylko sa matowe mam takie 2 i mysz pracuje super nie skacze a co najważniejsze mysz nie niszczy biurka


(hajduk123) #5

A sprawdź to:

Panel sterowania>>Mysz>kliknij zakładkę Opcje wskaźnika zanacz "zwiększ precyzję wskaźnika i poreeguluj tam sobie i dopasuj sybkość.


(Bażant) #6

Najlepszym rowiązanie mbedzie kartka papieru, matowa jednolitego, najlepiej ciemnego koloru, zastosuj to a zoabaczysz, że wszystko bedzie chodziło cacy :wink: :wink: