Problem z myszą

Mam mysz a4tech i od pewnego czasu nie działa mi kółko, tzn nie chcą się przewijać strony, ale w panelu sterowania pisze, że kóło działa poprawnie. Co jest grane? Mysz jest nowa,od stycznia. Czy to mogą być stare sterowniki, a jeśli tak to jak się je uaktualmia, bo na stronie producenta, do mojego modelu nie ma ich. :frowning:

Dokładny model myszki podaj.

Cześć, miałem kiedyś taki sam problem z myszką A4Tech- odinstalowałem sterowniki dostarczone przez producenta - zostawiłem sterowniki windowsa-pomogło :slight_smile:

Nie rozwiąże to problemu, jeśli korzystasz z lucku jump i tym podobnych bajerów :frowning: ale kółko działa.

Sproboj odinstalowac i zainstalowac sterowiniki jeszcze raz moze pomoze…

Mysz A4TECH Navigator Opto Mini 315 Combo MOP-35

Jak wgrałaś SP2 to masz pecha, te myszy zle współpracują, problem znany, czekać na poprawke, odwiedzić strone producenta.

http://www.a4tech.com/en/driver/CP13A764A.zip

Wersja sterownika z 26 sierpnia tego roku.

Nie mam sp2, boję się trochę na nowo instalować ten sterownik, jak coś pójdzie nie tak, to przywracanie systemu pomoże?

Zainstalował ten nowy sterownik od Sebastiana, ale nic to nie dało :frowning:

Mysz PS2 czy USB

PS2

Odinstaluj program sterujący jak jest. Później menadzer urządzeń odinstaluj mysz, reset kompa, zainstaluj ją na systemowych i zobacz jak chodzi.

Później ewentualnie pobierz nowy sterownik koledzy podali wyżej i zainstaluj restart i zobacz.

Nic się nie stanie operacja bezpieczna, może masz jakie szkodniki - zobacz.

Nic to nie dało, pewnie sama mysz jest uszkodzona, ale dzięki wszystkim za pomoc :smiley:

Najprościej podłącz mysz do innego komputera i sprawdz.

a co sie dzieje po odinstalowaniu sterownikow i restarcie kompa (bez instalowania sterow) ?

Ja tam bym sie nie bawil i zaqpił jakiegos Logitecha, np. Pilota albo Mini opticala, wiadome ze problem jest do rozwiazania ale to tylko taka propozycja, osobiscie uwazam ze nie ma myszek lepszych niz logitech ; D Sam mam MX510 (ponad rok mialem 500 ale uszkodzilem i dostalem 510 sama by sie chyba nigdy ni rozleciała ) i nie ma co, to sa myszki na lata ; ) Ale pamitam ze kiedy mialem A4Tech to sam nie instaliowalem sterow, bo ogolnie to nie daja za duzo (jakies lipne menu, itd…)

Pozdraiwam ;D

Niektóre muchy żyją jeden dzień a niektóre myszy pare miesięcy.Nowa to ona była w styczniu!