Problem z myszką Aerocool Templarius Gladiator odłącza się sama z usb

Witam,

myszkę posiadam już z rok czasu i wcześniej nie widziałem tego problemu , ostatnimi czasy przy podnoszeniu myszki jak chcę ją przetrzeć szmatką to poprostu tak jakby się odłączała z usb logo na niej gaśnie i wtedy muszę odłączyć i podłączyć usb i wszystko działą normalnie co może być tego przyczyną? tutaj jest specyfikacja myszki jakby było to do czegoś potrzebne: http://www.aerocool.com.tw/index.php/mouse/templarius/52-mouse/templarius12/664-gladiator-mouse-gallery

A może to problem przewodu? z reguły uszkadza się przy wejściu do myszy - sprawdź, czy jak nim ruszasz mysz gaśnie?

 

Sprawdź myszkę na innym kompie.

No własnie nie gaśnie :stuck_out_tongue: nic nie jest naderwane ani nic :slight_smile: we wczesniejszej jakiejś tańszej to faktycznie wina przewodu była tylko że tamta była używana wiecej lat. a z tą to n ie wiem co jest, normalnie wszystko działa tylko przy czyszczeniu się tak dzieje :stuck_out_tongue: bo nawet jak ją podnosze i nią ruszam to nic :stuck_out_tongue_winking_eye: może to ma wpływ że wtedy jest naciskane kilka klawiszy naraz no sam nie wiem :stuck_out_tongue:

No to jak tylko przy czyszczeniu, to może faktycznie naciskasz kilka klawiszy i się blokuje.

 

Liczy się to,co jest w normalnej pracy.

Dzięki , faktycznie to może być przyczyną :slight_smile: