Problem z myszką hp

Witam,

mój problem dotyczy myszy zgodnej z hid. Jest to mysz firmy hp, bezprzewodowa. Miałam ją w komplecie razem z kompem hp pavilion dv 6899ew. Jak ja podłączyłam do komputera za pomocą adaptera, mysz zainstalowała się poprawnie i normalnie bez żadnych wariacji przez dwa miech. Właśnie wczoraj jej się coś odwidziało i przestała działać. Mysz po włączeniu niby działa (stwierdzam to po załączeniu podczerwieni), komputer niby ja wykrywa i stwierdza, że myszka działa poprawnie, ale jednak tak nie jest, bo mysz wcale nie reaguje, ani kursor, ani przyciski prawy, lewy. Sprawdzałam również w start/uruchom/services.msc/dostęp do urządzeń typu hid jest uruchomiony i niby jest. W takiej sytuacji już nie wiem co może być. /sprawdzałam jeszcze ją w innym kompie, też się zainstalowała, ale problem ten sam. Sprawdzałam również aktualizację sterowników, niby nowszych nie ma.

Jeżeli możecie pomóc bardzo bym o to prosiła.

Z góry dziękuję :slight_smile:

Sprawdź częstotliwość na jakiej pracuje adapter i myszka. Poza tym odbiornik w myszy mógł się “wypiąć” od reszty myszki (miałem taka sytuację przy starym, radiowym A4-techu - siostra przysiadła się do kompa, myszka spadła kilka razy na ziemię i nie działała - pomogło rozebranie jej i wpięcie odbiornika z powrotem).

A gdzie sprawdzić tą częstotliwość? Myszka była rozebrana, ale chyba jest wszystko ok, przynajmniej tak mi się wydaje. :frowning: