Problem z myszka i klawa niewmeim jak go okreslic) ash?

nie bylo mnie kilka dni wiec nie pytajcie co zrobilem bo to rodzinka! a wiec tak! gdy klikam myszka na ikone to sie od razu wlacza a jest ustawione na podwojne klikniecie! tak samo z tymi belkamy u gory okien! od razu sie maksymalizuje! gdzy klikne na pulpit i przeciagne myszka to dzieje sie tak jakbym trzymal klawisz czyli zaznaczam w prostokat (a ja klikam jednokrotnie i puszczam) klawiatura w niektorych przypadkach nie dziala (np gdy chce wpisac haslo do gg to musze ekranowa)! czasem ikony sie zaznaczaja gdy tylko na nie najade ale nie zawsze i ogolnie prawie kazde klikniecie jest brane jako podwojne nawet ustawienie statusu w gg czy klikniecie na tekst ktory wlasnie pisze! moze mi ktos pomoc?? przepraszam za bledy moderatorow ale mam utrudnione poruszanie sie po kompie

Heh… :? Proponuję przywrócić system do ostatniej Twojej wizyty na kompie. Powinno być wszystko OK. :smiley:

Jakiego systemu używasz :?: :?:

przywracalem nawet do 2 tygodni w tyl i nic nie dalo bo pisze ze nie mozna bo zadne zmiany nie zostaly wprowadzone a system windows xp

Chwilowo załóż nowe konto (popróbuj z różnymi uprawnieniami konta) i zobacz czy na nim takie cuda też się dzieją.

tak moja siora tez ma konto i tak samo sie dzieje! ale to nie chodzi o gg bo wszedzie tak jest zwlaszcza z myszkanp teraz pisze i tylko rusze myszke (bez klikniecia) i juz mi tekst zaznacza! zeby pokazal mi sie pasek start (mam autoukrywanie) nie wystarczy najechac myszka ale trzeba kliknac na samym dole ekranu! co ciekawe przy wpisywaniu hasla do gg wpisac sie nieda ale gdy wlacze caps locka to pokazuje mi o tym informacje ze caps lock jest wlaczony

w procesach pojawily mi sie nowe ktorych nie moge zakonczyc! zaczynaja sie od ash (np ashsompl.exe) moze to byc to? jeszcze mam pomysl ze to proces avasta bo wlasnie skanuje ale niwiem