Problem z myszką.Niedziałające kółko

Witam!

Dziś zakupiłem nową mysz LOGITECHA , podłączam do kompa wszystko działa opócz…kółka

tzn żeby przewinąć stronę na dół muszę pociągać myszką za pasek z (ten z prawej strony np.w Firefoksie).Weszłem na stronkę logitecha kliknółem w mszki a tu mojego modelu myszki nie ma, ale gyła bobobna i pobrałem z niej stery, zainstalowałem ale niestety nmić.Kółko nadal nie działa :frowning: :frowning: .

Mysz wygłąda tak:

picture40tt9.th.jpg

proszę inne linki do zdjęć taj myszki:

http://img.ktr.pl/m/myszloguxomb85oem/sb.jpg

http://swesoft-data.se/images/lg-902.jpg

Model myszki to UltraX Optical Mouse.

Jeżeli zancie prosiłbym o linki ze sterami do tej myszki.Do myszki nie było dołączonej żadnej płyty\instrukcji.

Scroll powinien działać bez instalacji sterowników.

Zepsuta myszka?

Też się nad tym zastanawiam.

@ Dawid12345

A ten czarny przycisk nad rolką Ci działa? Podłącz mysz pod innego kompa i zobacz wtedy, usuń wszystkie pozostałości po starej myszce (konkretnie chodzi mi tu o oprogramowanie) jeśli jakieś instalowałeś.

Na stronie producenta (Logitech.com) nie ma sterowników do tego modelu myszy, tak więc powinien on chodzić na domyślnych.

Jeśli na drugim kompie rolka nie będzie działać, odnieś sprzęt do sklepu niech wymienią Ci na inny nowy egzemplarz.

moja myszka (A4 Tech) rowniez sie tak popsula po pewnym czasie, rozebralem ja i okazalo sie ze ukruszyla sie jakas beleczka, jednak nie wydaje mi sie, aby stalo sie cos takiego w nowej myszy

w mojej szkole administrator zablokowal mozliwosc korzystania ze scrolla, nie wiem czemu to zrobil, ale na zadnym komputerze nie dziala - moze to wina systemu i jakiejs blokady

tak ,działa pełni funkcję nacisnięcia rolki,bo to mi też działa.Nacisniecie rolki\przycisku powodujezmienie nie ikonki na takie kółeczko którym się przewija stronkę.Ale załeży mi na tym żeby tylko po przejechaniu rolką w dłół lub w górę się stronla przewijała

Dawid12345

Jeśli to możliwe zrób tak jak ci napisał Narv.Podłącz ją do innego kompa,jak będzie to samo idż i niech ci wymienią … Takie dobre firmy produkują i już sie psuje … :roll: