Problem z myszka po podlaczeniu do laptopa

Witam. Mam następujący problem. Gdy podłączam myszke do laptopa nie działa ekran roboczy. Na touchpadzie wszystko ok, natomiast podłączam myszke obojętne do którego gniadzda ekran roboczy zawiesza się. Czy jest to może spowodowane już starymi sterownikami ? Przez okres półtora roku nie było żadnych problemów, fakt, że myszki już używam około 8 lat, model: a4-Tech SWOP-80PU8. Dziwne jest to, że stało się to z dnia na dzień. System operacyjny: Windows 7 Home Premium PL x64. Czym może to być spowodowane ?

Wcześniej było ok?

Tak, wszystko było ok.

Czy w komputerze, tak ogólnie, wszystko gra? Obciążenie procesora, itp.

Wszystko na swoim miejscu. Odłączyłem myszke i wszystko jest ok, ani nie ma chwilowych zwiech komputera, jak to jest opisane w podobnym temacie, ani nie ma zacinania się ekranu roboczego, wszystko śmiga, muszę podłączyć inną i sprawdzić jaka będzie reakcja, jak będzie coś podobnego chyba mogę się ubiegać o nowego laptopa jeżeli wyślę go po raz trzeci na gwarancję ? Nie wiecie jak to jest ? Bo kiedyś mi ktoś coś mówił w serwisie jak to jest z Asusem … Ale nie pamiętam dokładnie :wink:

Już wiem… Sprawdź na Linuksie LiveCD np. Ubuntu, czy dzieje się tak samo. Wtedy można powiedzieć, czy to wina sprzętu czy Windowsa.