Problem z myszką

Witam

Mam problem z myszką, wystąpił dopiero dziś i najczęściej objawia się w przeglądarce internetowej Opera8.

Konkretnie to co jakiś czas myszka “zawiesza” się, po prostu pozostaje w bezruchu przez chwilę i już działa jednak po chwili spowrotem szwankuje i tak co jakiś czas :? Zauważyłem również, że występuje to podczas ładowania strony, ponieważ już po otwarciu jest OK.

Myszka zwykła, kulkowa A4TECH Windows XP HE SP1

Wyjmij kulkę i przeczyść :wink:

Oczywiście już to zrobiłem na pierwszym miejscu.

Dokładnie w tej chwili właśnie tak się zawiesiła i nic nie reaguje kursor na ruchy myszki, poruszam się za pomocą klawiatury, dopiero po restarcie odzyskam sterowanie ale zapewne znowu na pewien czas :confused:

A ty nie pisz głupich postów!!

a masz może stery do niej?? jak nie to ściągnij najnowsze ze strony producenta i może to pomoże, następna żecz to taka że mysz całkiem nawala lub port PS/2… sprubój przełożyć ją na port COM1 lub COM2 i zobacz czy dalej to samo jeśli nadal to samo to albo mysz walnięta, albo stery lub coś od systemu… może łapłeś wiruska albo inne cholerstwo…jak chcesz to dam Ci świetny program Spy Emergency 2005 *************

PZDR

Oj… nieładnie :x

Ok, problem rozwiązany.

Pożyczyłem myszke od kolegi i działała tak wiec kupiłem nową i już jest dobrze, natomiast moja stara => Kosz :wink:

nie stara nie kosz ja miałęm taki sam problem, jak ją rozkręcisz to tam są dwa zębate koła i naprzeciw każdego kołą równlolegle jest taka jakby fotodioda czarna która jest skierowana na zębatki tego kołą weź delikatnie zkrzyw tą fotodiode(nie wiem jak to się dokładnie nazywa).

Spróboawać zawsze można.

Pozdro !

Hmm ciekawe, ale nie będe próbował ponieważ kupiłem bardziej komfortową mysze i nie myślę nawet aby spowrotem wrócić do starocia :? :wink:

Ale na testy może się przydać.

Oczywiście