Problem z myszką

Witam

Tak jak w temacie - mam pewien problem. Otóż, co chwile się myszka zacina, to znaczy ruszam nią, ale kursor zatrzymuje się na parę chwil co kilka sekund. W dodatku wina leży po stronie komputera, bo podłączyłem inny model i było to samo. Za pierwszym razem myszka była podłączona przez USB, więc słychać było sygnał odłączania i podłączania urządzenia USB z Windowsa, mimo iż nic nie ruszałem, a wszystko było podłączone prawidłowo. Przełączałem z jednego gniazdka USB na drugie, ale to też nic nie dało.

Czy ktoś spotkał się już z czymś takim?

Dziękuję i pozdrawiam.

Zajrzyj w menedżer zadań i zobacz jakie jest obciążenie procesora.

nie masz jakis strownikow do myszki czasem ?

Niekiedy dochodzi do 8%, ale w bezczynności 1-3%.

W obu pudełkach nie było żadnej płyty i instrukcji, by pobrać coś z internetu, więc nie.

Dysk twardy przypadkiem nie zapisuje/odczytuje cały czas czegoś?

Jakie programy działają w tle?

Czy nie zauważyłeś innych problemów związanych z systemem/sprzętem ?

Od kiedy zaczęło się to dziać ?

Od ok 1,5 miesiąca, gdy kupiłem nową myszkę.

Ale faktycznie, mam jeszcze jeden problem z komputerem. Mianowicie, aktualizacje w XP! Za każdym razem mi się niby instalują przy wyłanianiu komputera, ale gdy włączam go ponownie i ponownie wyłączam, nadal instaluje to samo. Za każdym razem jest “instalowanie aktualizacji X z 4”. 4 aktualki na bieżąco. Też to trwa od ok. 1,5 miesiąca.

Najgorsze jest to, że przerzuciłem w złości myszkę przez cały pokój i jeszcze dwa razy razy ją dobiłem - niestety, nie przeżyła. :cry:

Sprouse , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ.

Poza tym przenoszę do bardziej odpowiedniego działu.