Problem z myszką :/

Otóż po kilkunastu minutach pracy na komputerze myszka zaczyna mi wariować i głupieć, tzn. początkowo wolno chodzi wskazić a potem całkowicie się zawiesza :confused: myslalam,ze to wina myszki, zmieniłam na inną i tez po kilku minutach dzieje sie to samo :confused: pomóżcie, co moge zrobic. to jest uciazliwe jak w polowie pracy zacina sie myszka :confused:

jaka mysz :?:

podaj LOG’a z działu Bezpieczeńswa

Sprawdź mysz na USB. Jeśli będzie chodzić to zobacz na kondensatory na płycie głównej czy nie są wybrzuszone lub wylane.

To raczej zła myszka.

Sprawdzałam i podłączałam juz dwie myszki, jedna na usb, bezprzewodowa a druga taka normalna z kabelkiem :lol:

A log załączyłam w dziale logi Hijack.

Złączono Posta : 28.10.2006 (Sob) 14:26

Niestety sprawdzenie loga z hijacka nie pomogło :frowning: znow dzisiaj jest to samo :frowning: wiesza sie po jakims czasie myszka :frowning: zmienialam juz myszke i przy kazdej jest to samo :frowning: pomóżcie!

Myszki były pod USB czy PS2 ?

teraz to juz w ogole myszka zawiesila sie na dobre :frowning: operuje na samej klawiaturze noo ale ilez tak mozna. Myszki byly pod USB, ale wyczytalam w necie ze to podobno jakies baterie padły w kompie czy cos :confused: albo bios. :confused:

Zresetuj bios zworką(chodź wątpie żeby to pomogło).

Porzycz od kogoś myszę pod PS/2 i sprawdź czy będzie normalnie działać.

Najprawdopodobnie to masz coś popsute w portach USB