Problem z nagraniem dvd

(Grzesiek 30) #1

Witam!

Chyba mam kłopot.

Mam na dysku materiał dvd po konwersji z avi tj. 2 katalogi Audio_ts i Video_ts i jak to nagrać na płytkę DVD ?

Próbuję w Nero jako dvd video nagrać i cos mi nie idzie, ponieważ zajmuje to pnad 2 GB i wyskakuje błąd ze nie nie moze byc ponad 2 gb i pisze żebym użył dvd (udv) to wtedy za nie bede mógł tego odtworzyć na odtwarzaczu dvd i koo się mi zamyka. Proszę o pomoc.

I jeszcze jedno czy mogę nagrać na płytkę dvd np. 2-3 filmy w formacie dvd i ewentualnie jak to zrobić, czy moze być tylko jeden ?

Pozdrawiam

(model12) #2

Spróbuj nagrać jako dane a co do ilości filmów to i owszem można nagrać więcej ale tylko wtedy jeżeli napisy i dzwięk są zapisane razem z filmem czyli poprostu są zaszyte w pliku video inaczej mi osobiście się nie udało Pozdro

(Grzesiek 30) #3

ale wtedy tylko z kazdego filmu powyciągać pliki z roszerzeniem vob ???

(qrczak13) #4

Jak zaznaczysz dvd-video > nowy > po lewej masz na czerwono video_ts > z prawej przeciągasz wszystkie pliki .vob, .ifo i .bup. do tego czerwonego folderu i dajesz zapis.

Zrób dwa foldery z plikami jak wyżej.

(Grzesiek 30) #5

nic z tego

jak biore mały film i potem chce dodac następny to pisze juz specjalny plik jest i nie moge takich samych dodać , dąłbym screena ale nie wiem jak dodać go tutaj.

a drgie jak pierw chcę dać duzy film co ma ponad 2 gb to wógle nie chce i pisze ze za duzy plik , bezsensu cos tu jest, jak płytka ma 4,7 gb !!

(Jbviuhvbvui) #6

http://www.videoaudio.pl/Czytaj-artykul-1.html#1

(el polaco) #7

Używaj programu DVD Shrink :smiley:

(Grzesiek 30) #8

Wszystko robię tak jak tu i nie chce mi nagrać pliku vob większego niz 2 GB i nie wiem czemu, a na dole na pasku mam zółtą kreskę normalnie aż do 4500 mb.

Normalnie juz wymiękam z tym

(qrczak13) #9

Większe pliki pojedyncze niż 2 Gb trzeba nagrać w kompilacji UDF. Jakiś błąd wyskakuje, to przepisz.

(fiesta) #10

Powodzenia w nagrywaniu i późniejszym odtworzeniu takiej płyty w odtwarzaczu DVD

:stuck_out_tongue:

Nie opowiadaj bajek

:!: