Problem z nagraniem filmow DvD

Cześć. Mam problem z nagraniem filmów na płytę DVD. Od pewnego czasu, co ś mnie wzięło na oglądanie filmów no i dużo ich pożyczałem, z czym wiązały się koszty wpadłem na pomysł nagrywania na DVD Zawsze taniej;pp no i gdy kupiłem płyty DvD na filmy chcę nagrywać a tu mi błąd, ale zanim o nim powiem to zadziwiło mnie to mój komputer czyta płytę DVD jako CD. Dobra zaczynam opisywać błąd, więc tak wchodzę w nero ustawiam dvd tworzę plik z danymi wybieram folder z filmami i zaczynam nagrywać i mi wyskakuje

you are abaut to create a multisession write once DVD disc. Session no. 2 and above will not be readable with some dvd-rom drives and operating systems prior to windows.

mam dwie opcje do wyboru

"Brun Multisession Anyway" Albo "Brun Wihou Multisession"

i nieiem dlacze go on czyta ja jako cd w “Mój Komputer” mam Takie Dwie żeczy

"Stacja dysków DVD-RM

i

"Stacja dysków DVD"

no i dyskietki :stuck_out_tongue: prosze oszybką wiadomość

Pozdro!!

Wydaje mi się że masz po prostu zaznaczoną multisesje w zakładce ILOść MULTISESJI Jeżeli tak jest zaznacz BEZ MULTISESJI,bo komunikat właśnie o tym mówi a że płyta którą nagrywasz ma dużą pojemność to na drugą sesje może nie być miejsca no i niektóre napędy mogą jej nie odczytać.Najlepiej daj poprostu KOPIE DVD

dobra juz po problemie ale co dalej teraz gdy chce nagrywac filmy na plyte stroi wmiejscu nawet 20 min ani jednego 1% up :shock: