Problem z nagraniem plyty

:-x non stop mam jakiś problem a tym razem jest on taki, żę ściągnęłem program i zajmuje on ponad 1 gb i nie ma takiej płyty ( prócz dvd) 8) i chciałbym ten program nagrać na pyty ale nie wiem jak bo nie wiem jak podzielić ten program tak aby np. po instalowaniu pierwszej pyty wyskoczył komuniktat o włożenie dysku #2. Czy wystarczy poprostu połowe plików wsadzić na jedną płyte a drugą połowe na drugą CD :? :frowning:

Proszę pomóżcie mi, bo nie wiem co mam zrobić :cry:

a próbowałeś skompresować go sobie winrarem3.0 ??? pod format np.zip :o :o

Wydaje mi się, że koledze nie chodzi aby ten program tylko był na płycie.

Tylko by można go było zainstalować z 2 płyt jak to jest w przypadku wielu gier. Chyba, że się mylę :?

Może i dobrze, że nie ma… Jedna płyta spiracona mniej :stuck_out_tongue: :twisted:

I nie powiesz mi to, że pochodzi to z legalnego źródła, bo spadnę normalnie z krzesła wtedy…

Nie mam pretensji do tych co okradają innych, bo wiem jaka jest sytuacja w naszym kraju, a jakie potrzeby, jednak pod jednym warunkiem mam taki stosunek… Te osoby same starają się radzić w ew. problemach, a nie jęczą, że im nie działa - powód niedziałania jest prosty…

Więc jak nie możesz sobie poradzić, ale wybacz moje grubiaństwo w tym momencie - udaj się do sklepu i zakup program - gwarantuję, że mnóstwo problemów przeminie - “jak ręką odjął”… Nawet płyt nie będziesz musiał nagrywać…

EOT

PS. Jeszcze raz proszę o przebaczenia mi, wszystkich tych, którzy po przeczytaniu mego posta, chcieli mi napisać kilka “ciepłych” słów, ale miałem wielką ochotę wyjaśnić tę sprawę… :?

Jezeli o to chodzi to proponuje zapoznac sie z tym narzedziem: http://www.innosetup.prv.pl/

Pawek zgadzam się z tobą w 100%. Jak piraci niech sam piraci. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: