Problem z nagranymi filmami na dvd

Witam!

Mam problem z uruchomieniem – odtworzeniem filmów nagranych poprzednio na płytach DVD.

Niedawno zainstalowałem K-lite mega pack 152. Przed tym go nie miałem i nie chciałem instalować – rożne są opinie –muli itp. Ale nie mogłem obejrzeć jednego filmu z braku kodeku. Dlatego go zainstalowałem i trakcie instalacji dla świętego spokoju dałem w opcji –full – czyli instaluj wszystko.

Tylko jetAudio wyświetla mi bez problemów wszystkie filmy.

Inne, takie jak

  • WMP 10

  • Winamp

  • AllPlayer

  • Full Screen Player

wszystkie, co do jednego informują, ze wystąpił jakiś tam problem.

Daje przykład na Winamp’ie.

Wyświetla się okno z informacja w trakcie uruchomiania filmu:

‘wystąpił problem z aplikacja winamp i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty’

‘Aby uzyskać więcej informacji o tym błędzie –kliknij tutaj’

Po kliknieciu pojawia się:

‘sygnatura błędu’

AppName :wiamp.exe AppVer: 5.2.0.469 ModName: vsfilter.dll


I wszędzie ten ‘vsfilter.dll’.

Wiem, ze mam go zainstalowanego w K-lite.

W każdym bądź razie po zainstalowaniu tego K-lite i nagrywaniu /dogrywaniu nowych filmów na dvd – wszystkie są bezproblemowo uruchamiane przez wszystkie powyższe programy do obsługi video! !!

Ale dlaczego tylko jetAudio bez żadnych problemów uruchamia wszystkie poprzednio (bez K-lite) nagrane na dvd filmy?? !!

Może mi ktoś podpowie, co można zrobić!

Wszystkie w/w programy są najnowszej wersji i updatowane.

Dziękuje

jetAudio korzysta ze swoich kodeków zainstalowanych razem z programem. Znajdują się w tym samym folderze co program.

Pozostałe programy korzystają z kodeków zainstalowanych w systemie, czyli przeważnie C:\Windows\System32

Pewnie wcześniej brak było jakiegoś kodeka zainstalowanego w systemie, a jetAudio korzystał z kodeka ze swojego folderu.