Problem z nagrywaniem desktopu

Co chcę osiągnąć: nagrać to, co się dzieje na pulpicie, z dźwiękiem z pulpitu. Z racji, że to ma być poniekąd materiał reklamowy chciałbym, by wyglądało to co najmniej znośnie.

Jaki mam problem: próbowałem już dziesiątek programów (dokładnie: aviscreen, hypercam 2 i 3, camstudio, fraps, camtasia), w każdym ustawiałem wszystkie możliwe kodeki, ustawienia. Zawsze dostawałem to samo - przyspieszone video w beznadziejnej jakości, klatkujące, z niezsynchronizowanym dźwiękiem (lub w ogóle bez dźwięku).

Dlatego na kolanach proszę kogoś by napisał mi krok po kroku jaki program dorwać, jaki kodek zainstalować, potem dokładnie jak go skonfigurować by wyszło coś znośnego. Ewentualnie przyjmę sugestię gdzie może leżeć problem. Na moje to kwaszą kodeki, bo zawsze miałem z nimi problem, dlatego prosiłbym w ewentualnej odpowiedzi o napisanie jakiego kodeka używacie bezproblemowo.

Pozdrawiam!

Mirillis Action.Sam go używam i jestem z niego zadowolony. :lol:

Dodane 12.09.2012 (Śr) 21:05

http://mirillis.com/en/

hypercam

Tylko tam w opcjach ustawiasz aby program nie kompresował video czyli Uncompressed Video i wtedy nagrywa Ci w HD z tym że pliki wtedy dużo ważą ale obraz w HD

Próbowałem. Nie działa, jak klikam F9 to się nic nie dzieje.

Żaden program nie chce mi odczytać pliku który przy takim ustawieniu sie tworzy.

VLC wszystko odtwarza

A jeżeli nawet on nie odtworzy to plik po prostu nagrywa się uszkodzony

Gdy nagrywam bez dźwięku nagrywa i odtwarza bez problemu, gdy próbuję z dźwiękiem to nagrywa uszkodzony.