Problem z nagrywaniem DVD

Witam

Po dłuższym nie używaniu nagrywarki próbowałem dziś wypalić płytę. Wpierw ładowało dane przez 20 min (użycie bufora nagrywania 80%) po czym włączył się zapis krótkiego Lead-Out, który doszedł do 4%. Nagrywarka się wyciszyła, doszła do 9%, skoczyła na 100 i zapis zakończył się powodzeniem, Tyle, że po próbie odczytania płyty nie widać an nich żadnych danych tylko Nero proponuje ponowny zapis czystej płytki. Mam włączone DMA (Ultra DMA tryb 5). Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem kompletnie czy można to jakoś mienić czy porostu nagrywarka się popsuła:_(Płyty CD wypala normalnie!

Proponuje przeskanować system od wirusów a potem defragmentacja dysku.Powinno pomóc.

lucki

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku icon_edit.gif

Złączono Posta : 10.12.2007 (Pon) 13:32

sylwia1512

Proszę nie podczepiaj się pod tematy innych userów. Jak masz problem, załóż własny temat.