Problem z nagrywaniem DVD

Mam pewnie laickie pytanie ale moze ktos wie dlaczego po nagraniu plyty cd z mp3 moj stacjonarny odtwarzacz dvd normalnie go odtwarza a po nagraniu plyty DVD z mp3 pojawia sie na nim napis “cannot load” i w ogole nie chce zaskoczyc , jestem nowym uzytkownikiem nagrywarki i moze cos robie nie tak uzywam standartowo Nero , nagrywajac tworze wedlug opcj " utwórz plyte dvd z mp3"

a w nagrywarce dvd wszystko ok?? jeśli tak to napewno dvd nie obsłóguje płyt dvd z mp3 …

A jest mozliwe zeby obslugiwal plyty cd z mp3 a dvd nie ? lekko mi sie wydaje ze chyba nie

Ja miałem podobny problem z odczytem kilku filmów divx na nosniku dvd. Pomogła mniejsza prędkość nagrywania - ale nie wiem czy pomoże Tobie :slight_smile: Zwróć uwagę na to aby nośnik dvd był jako takiej jakości, nie z supermarketu za 80 groszy :slight_smile:

no nie wiem plyta to TDk a nie jakis szmelc , ale moze ma jakis wpyw to ze jest to “+” ,czy jest mozliwe aby odtwarzacz widzial tylko" - " , w sumie kupilem go jakies 3 lata temu ( Sony ) wiec chyba porzadna firma ale moze ? czy ktos cos wie na ten temat?

Sprawdź w jego specyfikacji dla stuprocentowej pewności.