Problem z nagrywaniem na HP Compaq 6710s

Witam,

Jakis czas temu kupilem laptopa HP Compaq 6710s, niby z nagrywarka CD/DVD, ale ogolnie nikomu nie polecam.

Problem w tym, ze nie moge na nim nic nagrac.

Probowalem nero, cdburnerxp, starburn, wczesniej probowalem nagrywac przez wmp czy nawet samym systemem windows.

Za kazdym razem pokazuje, ze wszystko jest fajnie pieknie, nagrywa od A do Z, jak chce i gdzie chce, problem w tym, ze plytka za kazdym razem jest czysta.

Czy to nagrywam audio czy data. Glownie chodzi mi o audio. Najsmniejsze jest to, ze jakis czas temu bez problemu nagralem cdburnerem kilka plytek, od tamtego czasu nic wielkiego nie zmienialem w systemie (windows xp sp3), dzis chcialem wypalic sobie kolejna muze audio i nic nie idzie. Tzn pokazuje, ze nagrywa jak poprzednio, ale plytki wychodza puste.

Prosze o pomoc, bo szczerze mowiac nie wiem juz co robic.

Sprawdź w opcjach “cdburnera” gdzie ma zapisywać.

to nie to, wszystko nagrywa sie tam gdzie powinno, tyle tylko ze sie nie nagrywa…

nie wiem czy to kwestia jakichs sterownikow, czy moze jakichs specjalnych ustawien dla tej nagrywarki (TSSTcorp CD/DVDW TS-L632D), a moze po prostu jest uszkodzona, chociaz kiedys juz nagrywala, a plytki czyta bez zarzutu