Problem z nagrywaniem plików MP3 na format Audio CD

Witam! Mam problem z nagrywaniem plików MP3 na format Audio CD. Kiedy wypalę jakiś album, to gdy odtwarzam płytę występują błędy w niektórych miejscach (przerywa, przeskakuje, tnie). Co ciekawe ten sam album nagrałem już chyba z 4 razy i zawsze pojawiają się błędy w tych samych miejscach. Pliki MP3 na pewno nie są uszkodzone, bo jak je odtwarzam na komputerze to jest ok - dopiero jak nagram Audio CD :/. Płyta po nagraniu chodzi na każdym odtwarzaczu tak samo - czyli źle. Pomocy! !!

Słyszałem że istnieją jakieś kodeki audio, co mogą naprawić problem. Doradźcie co zrobić? Wspomnę jeszcze że wypalam płytę programem Nero 6 - może należy innym? Jeśli tak to proszę powiedzieć jakim. Z góry dzieuję

może wniosek z tego taki, że płyta jest uszkodzona :wink:

Staraj się nagrywać z niewielką prędkością np 8x

dokładnie, wolniejsza prędkość, poza tym nie wiem czy to coś pomaga, ale z tego co wiem do audio powinno się używać płyt lepszych gatunkowo, czyli nie czegoś za 50 gr… a najbardziej na niebieskim nośniku

Może spróbuj jeszcze przed nagraniem zamienić pliki mp3 na wav jakimś programikiem np. Lame.

Ale to raczej wygląda na problem z płytką, albo ngrywarką.

Pisałem że:

Przypadki nie chodzą parami. 4 płyty nie mogły być wszystkie uszkodzone.

czy z 8x czy z 52x - zawsze jest to samo :(. Testowałem na różnych płytach, 3 typy - platinum, media-tech i coś jeszcze oraz na 1 CD-RW, i zawsze było to samo. Błędy pojawiały się niewiadomo czemu zawsze w tych samych miejscach, np. w 13 sekundzie pierwszego nagrania i było identycznie z każdą z tychh czterecgh płyt.

Na czym te mp3 odtwarzasz po nagraniu? Bo mówisz że tnie przerywa ale odtwarza?

Pisałem wcześniej, że:

Na każdym odtwarzaczu, znaczy się na komputerze, wieży, kinie domowym- odtwarza… tylko te błędy :/.

Wydaje mi sie że to wina uszkodzonych plików.

Pisałem przecież, że:

Naprawdę nikt nie potrafi pomóc??