Problem z nagrywaniem płyt DVD

Witam,

Kupilem sobie nagrywarke DVD. Problem w tym,iż jeśli chce utworzyć DVD z danymi to Nero(ver.6.6.1.4.) tworzy mi obraz dysku,pyta o wskazanie miejsca docelowego,wktorym ma owy obraz powstac.A ja nie chce towrzyć zadnego obrazu,tylko bezposrednio nagrać dane na plyte,tak jak to ma miejsce np.przy magrywaniu mp3.Wczesniej mialem nagrywarke CD wiec nie jestem jeszcze doswiadczony w kwestji DVD. A moze tak ma być? Bardzo bym prosil o jakiekolwiek wskazówki.Jesli tak juz musi byc z tym obrazem to prosze napiszczie co dalej,bo za kazdym razem gdy nawet utworze obraz np .Moich dokumentów to nie moge tego nagrac ciagle pyta o wskazanie miejsca,gdzie utowrzyc obraz.

:?

Piszesz, że miałeś wcześniej nagrywarkę CD-RW, może Nero właśnie ta starą nagrywarke traktuje jako domyślną i dlatego nie chce CI nagrać na DVD

Ale zainstalowałem Nero,ktore dostałem razem z nagrywarką,zreszta robiony był foramt po podłączeniu nagrywarki. MP# nagrywa dobrze,danych bezposrednio nie moge :frowning:

Jak ja dostałem nagryware od siostry to kazała nagrywać w UDf i spróbuj tak zrobić.