Problem z nagrywaniem przez Nero i plik ISO


(Kurss1005) #1

Witam. Czy za każdym dograniem na płytę DVD+RW będzie się pojawiał plik ISO, sugerując jego nagranie. ISO to obraz tylko czego?

Powiedzcie jeszcze dlaczego przy próbie nagrania na DVD plików z pulpitu Nero nie widziało wszystkich foderów? Po przeniesieniu potrzebnych, a niewidocznych plików w inne miejsce na pulpicie nagle je zobaczył. Co to za przyczyna?


(roobal) #2

Nie rozumiem za bardzo tego zdania.

ISO jest to obraz płyty a konkretnie obraz zawartości płyty.

Pozdrawiam!


(Kurss1005) #3

(roobal) #4

Od dawno nie używam Nero ale domyślam się, że to ISO od Nero to raczej zwykły zapis sesji a nie zawartości płyty :slight_smile:

Pozdrawiam!


(Erka456) #5

Użyj innego programu do nagrywania lub pobierz najnowsze Nero


(Airborn) #6

kalina , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny mówiący o problemie. W przeciwnym razie temat zostanie przesunięty do kosza


(Wojy) #7

Po zakończeniu wypalania płyty (w twoim wypadku dogrywania plików) powinna wyskoczyć ramka czy zapisać projekt. Daj "Nie" i żaden obraz iso nie powinien się tworzyć na dysku komputera.


(Kurss1005) #8

Powiedzcie dlaczego nagle Nero widzi nie DVD a CD? Piszę tak bo przy nagrywaniu pisze tak:pliki gotowe do zapisania na CD gdy w nagrywarce jest DVD.


(Wojy) #9

Po pierwsze jaka to wersja nero jest? A po drugie, bo tak sobie ustawiłaś. Zmienić to można w tej tabelce (czy co to tam jest), gdzie się wybiera co chcesz robić (wypalić obraz, stworzyć dysk z danymi). Przełącz po prostu z cd na dvd albo na cd/dvd. Ja mam co prawda dość już leciwą wersje 6, ale screen pomocniczy właśnie z niej zamieszczam klik


(Kurss1005) #10

Ja też mam leciwą bo nawet chyba 5, a w dodaj/usuń jest tylko Suite Ustawiłam DVD i ta się wyświetlaw w podglądzie programu,ale sprawdzę bo przerzucałam z CD możec zegoś nie dopatrzyłam. Dzięki