Problem z nagrywaniem w ulead video studio!

Witam!!

Mam pytanko :roll: nagrywam pplyte z wesela przerobioną w programie ulead video studio. Pierwsza płyta nagrała się bez problemu, natomiast druga część już nie :evil: najpierw przy 6 % wyskakiwał nieoczekiwany błąd i przerywało nagrywanie. Nagrywarka jest nowa więc to na pewno wina projektu ale jaka???Zmieniłam przejścia pomiędzy zdjęciami na samym początku i płyta przeszła te 6% i nagrywała się dalej ale za to zatrzymała się na 26% i znowu przerwała nagrywanie??Czy to oznacza ze mam znowu zlikwidować jakieś przejście albo jakiś efekt???Zależy mi na szybkiej odpowiedzi ponieważ muszę nagrać tą płytę jeszcze dziś gdyż mam wersję testową i tylko do jutra chyba że ktoś zna **************************

Proszę o pomoc!!

Pozdrawiam :smiley:

Pomyliłeś fora jeżeli chodzi o piractwo. Edytowałem Twojego posta.

Mam problem z nagraniem plyty??To piractwo??Ze pytam jaki to moze byc problem??O ten klucz zapytalam przy okazji ale bardziej mi zalezy na tym zeby sie dowiedziec dlaczego wyskakuje ten blad przy nagrywaniu??

A nie prościej by było zrobić ten projekt w Nero 7 lub 8

Poprzednim razem nagrywalam wlasnie w nero a teraz mam juz gotowy projekt w ulead i nie chce mi sie go robic od nowa :roll: