Problem z nagrywaniem w ulead video studio!


(Maniek3) #1

Witam!!

Mam pytanko :roll: nagrywam pplyte z wesela przerobioną w programie ulead video studio. Pierwsza płyta nagrała się bez problemu, natomiast druga część już nie :evil: najpierw przy 6 % wyskakiwał nieoczekiwany błąd i przerywało nagrywanie. Nagrywarka jest nowa więc to na pewno wina projektu ale jaka????Zmieniłam przejścia pomiędzy zdjęciami na samym początku i płyta przeszła te 6% i nagrywała się dalej ale za to zatrzymała się na 26% i znowu przerwała nagrywanie??Czy to oznacza ze mam znowu zlikwidować jakieś przejście albo jakiś efekt????Zależy mi na szybkiej odpowiedzi ponieważ muszę nagrać tą płytę jeszcze dziś gdyż mam wersję testową i tylko do jutra chyba że ktoś zna **************************

Proszę o pomoc!!

Pozdrawiam :smiley:


(Gutek) #2

Pomyliłeś fora jeżeli chodzi o piractwo. Edytowałem Twojego posta.


(Maniek3) #3

Mam problem z nagraniem plyty??To piractwo??Ze pytam jaki to moze byc problem??O ten klucz zapytalam przy okazji ale bardziej mi zalezy na tym zeby sie dowiedziec dlaczego wyskakuje ten blad przy nagrywaniu??


(mareksolak) #4

A nie prościej by było zrobić ten projekt w Nero 7 lub 8


(Maniek3) #5

Poprzednim razem nagrywalam wlasnie w nero a teraz mam juz gotowy projekt w ulead i nie chce mi sie go robic od nowa :roll: