Problem z nagrywaniem

Wcześniej nagrałem kilkadziesiąt płytek DVD z włączoną weryfikacją i zawsze weryfikacja wypadała pomyślnie, a od wczoraj za każdym razem wywala mi komunikaty typu “Sectors from 0 to 7 on disc are different to source”. Natomiast dyski są wypalone dobrze - odczytują się bez najmniejszych problemów. Nagrywarka to Samsung SH 182D, najnowszy firmware SB 06. Zainstalowałem ponownie Nero, bez rezultatu. jaki moze byc problem?

jakie nero? jak 7 to sie nie przejmuj błędami u mnie wywala czasem błąd a płyta jest świetnie nagrana

A próbowałeś innym programem? Jakie kupujesz płyty DVD?

Ale raczej nie ma się czym przejmować, skoro płyty działają bez problemów.

http://www.forum.tweaks.pl/lofiversion/ … t7726.html

Tu pisałeś ?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

nero tak czasem że wyskakują błędy a nero sam jest wielkim błędem :stuck_out_tongue:

Do nagrywania korzystam z płytek Verbatim, TDK i Emtec, Nero w wersji 6.6.0.19b. Próbowałem wypalac na bezplatnym DeepBurner, wypala bez problemu, plytki mozna odczytywać w stacjonarnym DVD. Podobnie jest z Nero, chyba wyłącze weryfikacje i nie bede się tym przejmował. Zastanawia mnie tylko dlaczego przez pół roku odkąd kupiłem nagrywarke DVD weryfikacja kończyła się sukcesem a od paru dni Nero zacząl wydziwiać.

Odłącz weryfikację, w zamian nagrywaj z niższą prędkością, jeśli chcesz, by dane prawidłow sę nagraqł.