Problem z nagrywaniem

Witam wszystkich. Mam dośc dizwny dla mnei problem. Od ponad dwóch miesięcy nei nagrywam nic na płyty DVD. Mam nagrywarkę TSST CD/DVDW TS-H552U oprogramowanie do nagrywania -Nero 6, system operacyjny WinXP Proffesional. Płyty CD nagrywa bez problemu, jednak gdy przyjdzie do nagrania płyt DVD po 1% wywala błąd kalibracji mocy, potem ze nagrywanie sie z prędkością 8x sie nie powiodło następnie błąd leadout i “nie można wymkonać polecenia Zakończ w trybie DAO”. Próbowałam już wszystkiego: zainstalowałam najnowższe frimware, zmieniłąm nośnik z BenQ na Vakoss. Dziwne jest to ze na poczatku nagrywało na płyty MediaStore. Teraz nie wiem czy dalej na nei nagra bo mam dużo zakupionych tych BenQ i mi troche ich szkoda. Czy da sie cos z tym zrobic??Pomóżcie. Z góry dzięki za każdą pomoc

Hmmm. Serwis…

Spróbuj innego programu do wypalania płyt. Sam mam Nero7 i czasem mi “głupieje” i nie mam do tego programu 100% zaufania (zrobił się z niego kombajn multimedialny).

Nigdy mnie nie zawiódł żaden z tych programów: CloneCD i Alcohol 120%.

Możesz użyć programu CDBurnerXP Pro, DeepBurner (oba są freeware) albo sama przejrzyj i coś wybierz:

http://amnezja.org/modules.php?name=Dow … oad&cid=15

Najlepiej podaj log z Nero.

BArdzo ładnie dziękuje ;* w32.sasser. Pomogła zmiana programu :smiley: Clon nioestety nie działał, jednak Burn4Free i ta reszta działają bez problemu. Jeszcze raz Tobie dzięuję:D

madzior > cieszę się, że działają. Osobiście polecam Ci CDBurnerXP Pro albo DeepBurner (jest po polsku). Co do Burn4Free… :slight_smile: Przeskanuj kompa, po instalacji Burn4Free, programami: Spybot i Ad-Aware :wink: