Problem z nagrywaniem

mam napęd combo LiteOn. Problem polega na tym że czasami jak nagrywam cd to w pewnym momencie wyskakuje mi błąd i płytka do kosza. innym razem z kolei jest tak że dochodzi do 100% utrzymuje się tak powiedzmy przez 1min po czym teoretycznie nagrywanie kończy się “pomyślnie” jednak w obu przypadkach z nagraną płytką występują problemy np. jeśli nagrałam na niej jakiś film to występują w nim błędy(zacina się itp.). Oczywiście nie zawsze źle się nagrywa.

To nie wina płytki moim zdaniem bo próbowałam różnych płyt również cd-rw. Najgorsze jest to że dałam napęd do naprawy (na gwarancji) i dostałam nowy(tej samej firmy) ale błędy zaczynają się powtarzać. Nie wiem co to jest mam nadzieję że wy coś wymyślicie.

Jakim programem nagrywasz?

nero

Próbowałaś przeinstalować Nero/które?/.Sprawdź na innym programie np. tym http://www.instalki.pl/programy/downloa … cdburnerxp .Jak dalej będziesz miała problem to tylko sprawdzenie systemu/reinstalka/

spróbuje przeinstalować, na innym nie próbowałam

tylko najgorsze jest to że raz nagrywa dobrze a raz źle i nie wiadomo

a ten programik (z linku) to jest dobry, lepszy niż nero?

a jestes pewien że to nie wina napędu, nie wiem liteon to dobra firma?

Podałem ci pierwszy z brzegu darmowy.Lite - on nie jest najgorszy .Z Nero miałem problem /nawet używałem przez jakiś czas Roxio/ale teraz mam 7.5.0.2 i wszystko w porządku.Zobacz jeszcze jak masz podpięty napęd,czy system dobrze go wykrywa.Jak ci sie nie uda to napisz na PW/wieczorem/

LiteOn nie jest najlepszą firmą.Mi to wygląda na awarje nagrywarki,też tak miałem że stawało na x %.

Jeżeli jest na gwarancji to nie kombinuj bo ją jeszcze stracisz,idź niech wymienią najlepiej na innej firmy np:LG,Samsung,Benq.

hej zauwazyłam coś w nero info tools:

system ASPI

ASPI installation is corrupted czy to może mieć coś wspólnego?

wpisz w szukajce >

LiteOn, problemy, a znajdziesz kilkaset postów o tej firmie