Problem z Nagrywarką DVD

(Walery 17) #1

Witam! !!

Mam problem z nagrywarką TSSTcorpCD/DVDW SH-S182M. Wszystko było by super, jednak jest jedno ALE. Nie czyta mi płyt DVD:(. Ładnie, pięknie nagrywa płyty CD-R,CD-RW,DVD+R,DVD-R i inne oraz czyta płyty CD:-D. Nie wiem dlaczego nie chce mi czytać płyt DVD. Bym był bardzo wdzięczny za pomoc bo ja już nie wiem co mam robić.

PS

Biosu na nowo nie mogę wgrać, bo jest na gwarancji, a na gwarancję nie chcę jej oddawać. Może jest jakiś sposób. Pozdr4all

(Guicksilver) #2

To jak nie może czytać płyt DVD ale nagrywa już tak lol

wyczyść nagrywarkę płytą czyszczącąm,a bios oficiajlny można wgrywać i nie złamie ci to gwarancji,ale najlepiej zapytaj się serwisu bo od nich głównie zależy 8)

(Konrad1559) #3

to nie jest nagrywarka DVD może tylko pisze

(Tomasz Paziewski) #4

BMX skoro nagrywa płyty DVD i nie czyta DVD, to raczej jest to napęd DVD.

Może instalacja sterowników pomoże??

(JNJN) #5

A wszystkich nie czyta,jak z oryginałami.

(Walery 17) #6

QUICKSILVER1942 chodzi Ci o bios, który można pobrać ze strony producenta?? :?

Złączono Posta : 08.06.2007 (Pią) 12:07

Acha mam jeszcze jedno pytanie. Czy jest taka możliwość, że to urządzenie co ja mam ma możliwość nagrywania płyt CD i DVD, oraz odczyt tylko płyt CD?? :?

(JNJN) #7

Zadałem Ci pytanie - musi i czytać DVD.

Jeśli nie czyta żadnych DVD to serwis.

(Walery 17) #8

JNJN słuchaj. Normalne płytko CD czyta, a czy czyta oryginalne płyty DVD nie wiem bo nigdy nie sprawdzałem. Raz mi się udało, że przeczytała mi płytę DVD z Filmem. Ale to było tylko raz.

(Raven4444) #9

Masz taki sam problem jak ja. Jest na to sposób wywal NERO

(Walery 17) #10

o cop w tym momencie bedzie wszystko czytac?

(boczi) #11

walery.1990 proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień