Problem z nagrywarką dvd

Mam problem z nagrywarką dvd firmy lg.Podczas włączania komputera niby działa i wysuwa się normalnie ale gdy załączy się już windows xp to już nie reaguje(szufladka od dvd nie otwiera się już w ogóle).Wiem że na 100 musi działać ale coś czuję że może sterownik się wysypał.Ale próbowałem nagrać i nic.Nadal tak samo się dzieje.Parę tygodni temu włączyłem komputer w systemie awaryjnym i jak zrestartowałem to już było dobrze .wszystko działało.ale niestety dzisiaj powtórzyłem te same kroki i nic to nie dało.Jestem zdenerwowany tą sytuacją.Na dodatek nie mam gwarancji na ten sprzęt.Proszę Was o jakąś poradę.Nie wiem już co ma zrobić.

Uruchom regedit:

Znajdź klucz

HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

Klucz {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} nie rozwijaj tylko zaznacz .Po prawej stronie

będą wpisy, w których zlokalizuj klucze UpperFilters oraz LowerFilters i je usuń. Włącz komputer na nowo

Możesz jeszcze w Menadżerze Urządzeń w kontrolerach IDE odinstalować kanał, do którego podłączony jest napęd. Resetujesz kompa i czekasz, aż Windows zainstaluje je na nowo.

Przeinstaluj ASPI: http://www.instalki.pl/programy/downloa … Driver.php

Sprawdź kable, wgraj jeszcze firmware.

djtidey ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Popraw tytuł na konkretny, mówiący o problemie, w postach - daruj sobie wulgaryzmy, a Caps Lock`a używaj tam, gdzie to konieczne.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.