Problem z nagrywarka dvd

(Olkainaczej) #1

Bo właściwie nie wiem od czego to zależy czy mogę nagrywać na płytach DVD: czy od nagrywarki w procesorze czy od wersji Nero. Jeśli to pierwsze, to jak sprawdzić co potrafi moja nagrywarka?

(Łukasz14) #2

alexandra_rijkaard , sprawdź w programie Nero InfoTool czy Twoja nagrywarka obsługuje DVD czy też CD.

(Olkainaczej) #3

wygląda to tak...

post-76381-13856534177706_thumb.gif

(sosen86) #4

a to pewnie różne powody mogą być może być tak też jak np. w moim laptopie czyta wszystko bez problemu a nagrywa tylko płyty dvd określonych producentów :-))) ale to problem nie tylko u mnie na tych laptopach tak więc napewno nie jakaś wina konkretnej nagrywarki tylko ona już tak ma poprostu. u ciebie może też tak jest??? próbowałeś płyty innej marki???? w everest-cie da się chyba sprawdzić jakie formaty obsługuje twoja nagrywarka

(Olkainaczej) #5

a co to jest ten Everest?

(sosen86) #6

masz nagrywarkę combo zapis cd i odczyt cd i dvd

(Cosik Ktosik) #7

Ściągnij Everesta

W programie Magazyn->Napędy dysków optycznych.

(Olkainaczej) #8

ale tą szufladkę czy Nero?

(sosen86) #9

ale w tym nero też możesz sprawdzić a ten program co podałem to akurat taki programik do sprawdzania konfigiracji komputera itp.

(Łukasz14) #10

alexandra_rijkaard , nagrywarka COMBO. Możesz zapisywac tylko na płytach CD i odtwarzaćż CD i DVD :slight_smile:

(sosen86) #11

tutaj jest dokładny opis możliwości twojego napędu: http://www.pcworld.pl/news/24021.html