Problem z nagrywarka dvd

Bo właściwie nie wiem od czego to zależy czy mogę nagrywać na płytach DVD: czy od nagrywarki w procesorze czy od wersji Nero. Jeśli to pierwsze, to jak sprawdzić co potrafi moja nagrywarka?

alexandra_rijkaard , sprawdź w programie Nero InfoTool czy Twoja nagrywarka obsługuje DVD czy też CD.

wygląda to tak…

post-76381-13856534177706_thumb.gif

a to pewnie różne powody mogą być może być tak też jak np. w moim laptopie czyta wszystko bez problemu a nagrywa tylko płyty dvd określonych producentów :-))) ale to problem nie tylko u mnie na tych laptopach tak więc napewno nie jakaś wina konkretnej nagrywarki tylko ona już tak ma poprostu. u ciebie może też tak jest??? próbowałeś płyty innej marki??? w everest-cie da się chyba sprawdzić jakie formaty obsługuje twoja nagrywarka

a co to jest ten Everest?

masz nagrywarkę combo zapis cd i odczyt cd i dvd

Ściągnij Everesta

W programie Magazyn->Napędy dysków optycznych.

ale tą szufladkę czy Nero?

ale w tym nero też możesz sprawdzić a ten program co podałem to akurat taki programik do sprawdzania konfigiracji komputera itp.

alexandra_rijkaard , nagrywarka COMBO. Możesz zapisywac tylko na płytach CD i odtwarzaćż CD i DVD :slight_smile:

tutaj jest dokładny opis możliwości twojego napędu: http://www.pcworld.pl/news/24021.html