Problem z nagrywarką DVD

Kupiłam nagrywarkę DVD fajne cacuszko Liteona no i dostałam program do nagrywania Sonic MYDVD słyszałam że ma duże możliwosci niestety mója znajomośc języka angielskiego kończy się na prostych rozmowkach i zupełnie nie rozumię języka technicznego czy ktoś mógłby mi pomóc i objaśnił jak sie go używa. Oczywiście moja prośba skierowana jest do użytkowinkow tego programu. PLEASE :smiley: z góry bardzo dziękuję

Też nie dawno kupiłem tego DVD i zainstalowałem tego Sonic na 5 wypalonych płyt 3 zniszczyłem , nasępnie odwiedziłem kilka forum i na każdym piszą że sonic ma problemy z paleniem płyt , obecnie wypalam Nero (1 zniszczona na kilka) lub Alcoholem120% ( 0 zniszconych płyt)a sprzedawca mnie zapewniał że ten Sonic to super program, bardzo łatwy w użytkowaniu(nie sądze).Moim zdaniem prosty program to jest taki który dobrze działa i nie za bardzo trzeba sie zastaniawiać co następnie kliknąć np.Clone DVD prosty i również niezawodny.

PS. Przy wszyskich tych programach używałem płyt tego samego producenta.

I jeszcze jedno pakiet Sonica instaluje sie w kilku folderach i tworzy kilka skrótów co jest troche denerwujące,nie ma możliwości wyboru własnej instalacji, wielkie uznanie dla Nero gdzie jest to jeden folder, program jest bardzo czytelny, łatwy w użyciu i po polsku.

Ja polecam Nero6 ,Clon i Alcohol120. To są najlepsze progi do kopiowania.

Wystarczy kliknąc w ten link i masz te wszyskie progi i dużo innych do kopiowania :smiley:

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=1&t=37

:o super dziekuję Wam za podpowiedź, napewno skorzystam z rady. Choć słyszałam że nagrwanie DVD nie jest tak proste jak DViX, zobacze. Jeszcze raz duze dzięki :lol:

:lol: Hey też miałem taki sam problem z nagrywaniem ale rozwiązałem to przy pomocy właśnie Programu ALKOHOL jest naprawde przydatny wypala wszystkie płytki dlatego sprawdz ten program jest super życzę powodzenia jak nagrasz pierwszą płytke to daj znać w razie czego mam jeszcze inny programik :slight_smile:

Sonic dodawany do Liteonka to kompletna pomyłka !!