Problem z nagrywarką DVD

Witam!

Mam problem z nagrywarką DVD: LG GSA-4167B. Otuż nie widzi mi płyt RW. Dokładnie to uznaje te płyty jako zwykłe CD/DVD-R. Można z nich odczytać dane, ale skasować ich się nieda (zapisać na nich chyba się da, ale sprawdzić nie moge). Sprawdzałem na kilku różnych płytach i w dwóch programach: Nero i Alcohol i nic za każdym razem wyskakuje że to nie jest nośnik wielokrotnego zapisu.

Czy ktoś wie co to może być.

Sprobój sciągnąc nowy bios ze strony LG http://www.lge.pl Wgranie nowego biosu ze strony producenta nie powoduje utraty gwarancji, jezeli ci to nie pomoze to poprotu oddaj to na gwarancji badz sam to wyslisz poprzez opcje door to door

A nośnik RW był sformatowany przed użyciem.

Zmień nośniki na firmowe i zobacz.

Aktualizacja firmware napędu.

BIOS mam nowy bo go zmieniłem zaraz po zakupie, i dobrze mi choddziła przez pare miesięcy, nowszego nie ma, sprawdzałem.

RW było sformatowane bo go używałem na tej i na poprzedniej nagrywarce A nośniki były różne TDK, Verbatim. nic to nie zmienia, u innych działają.

Chyba oddam ją na gwarancji. To musi być coś z tą nagrywarą.

Złączono Posta : 23.12.2006 (Sob) 0:12

Wysłałem nagrywarke do serwisu. Odesłali mi nową na gwarancji (inny nieco model H10N). Ne zgadniecie co, nadal jest ten sam problem nie można skasować RW. POMOCY!!

Mam ten sam problem z tą samą nagrywarką. U kumpla elegancko chodzi

ta płytka co u mnie nie dziabie. Co trzeba zrobić?

reinstall systemu, spróbuj użyć innego programu. U mnie było podobnie, reinstal nero ani niczym innym nie dało się usunąć zawartości z cc-rw ani dvd +/- RW

pomógł dopiero reinstall systemu…