Problem z nagrywarką i płytą

Mam problem…

tylko nie wiem czy cos jest nie tak z nagrywarka czy z plytkami. Mianowicie jak zawsze przed formatem zgralem potrzebne rzeczy na jedna plytke DVD Platinum 8x i na plytke Esperanza 4x (oczywiscie plytki DVD-RW) po formacie z plytki Platinum wszystko ładnie zrzuciłem na PC a plytka esperanza do bani !

Po pierwsze autoodtwarzanei trwa conajmnie 4 minuty…samo poruszanie sie w oknie plyty jest wkurzające zeby wejsc w folder msuze czekac z 5 min. :-x. no ale ok, zgrałem jeden folder na pulpit chce zgrywac nast epne i wyskakuje komunikat ze nie mozna przeniesc pliku (ze plik jest tylko do odczytu). Co jest nie tak ? Przeciez nagrałem plytke normalnie jak inne…

Druga problem : inna plytka esperanzy DVD-RW odtwarza sie dobrze ale w nero nie moge jej wymazac…bo ja wykrywa jaka plytke nie wielokrotnego zapisu !

Jest to błąd nagrywakri czy płytek ? :x

Wejdz we wlasciwosci tego folderu i odznacz pozycje tylko do odczytu, u mnie to pomaga!

W tym problem ze gdy klikam na Właściwości to nic nie reaguje :/:confused:

Złączono Posta : 14.10.2006 (Sob) 19:29

No ok juz mam te wlasciwosci to znowu ne moge zmienc na inne niz tylk do odczytu…bo wystepuje jakis blad :x :?