Problem z nagrywarką , płyte DVD czyta jako CD


(Karmel) #1

WItam

Jest taki problem , wkładam płyte DVD do Napędu SH-S182M i zamiast czytać mi to jako płyte DVD to wyświetla mi się to jako CD . Wcześniej nagrałem płyte no i mnie to nawet ta płyta nie poszła , qmplowi się otworzyła pusta i do tego własnie jak CD :o Jak to możliwe ??

może te screeny coś wam pomogą ..


(alarik) #2

Zależy jak nagrałeś. Z tego co pamiętam, to łindoza w wersji XP każdą pustą płytkę (nie ważne CD czy DVD) widzi jako CD, bo takie akurat może nagrywać. Może coś źle ustawiłeś w formacie płytki (udf/joliet/iso czy co tam jeszcze).


(Karmel) #3

tylko powiem CI , że wcześniej nie miałem takich problemów .. z czego w ogóle to się bierze - nie mam pojęcia , tymbardziej jak wrócić do takiego stanu jaki był przed tymi incydentami wszystkimi .


(Kaka') #4

karmelowy ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.