Problem z nagrywarką w laptopie

(Stały_bywalec) #1

Witam. Nie wiedziałem gdzie wcisnąc ten wątek czy do problemów, czy do Hardware, Sterowniki więc dalem tu. W razie czego proszę o przeniesienie. Mam problem z nagrywarką w laptopie. Próbowałem nagrać CD/DVD z danymi i czy nagrywałem nero czy innym programem wyskakiwał błąd lub "nagrało się" po czym na płycie nic nie było. Konkretnie nie chodzi mi za bardzo o problem z nagrywarka tylko o to czy w razie czego czy można wyslać samą nagrywarkę do HP (laptop tej marki) czy bedzie trzeba wysyłać całego laptopa, co jest bez sensu, skoro tylko nagrywarka odmawia posłuszeństwa. Oriętuje się ktoś w tym czy można tak zrobić?

(zaklik) #2

Będzie trzeba wysłać cały laptop -aby wyjąć nagrywarkę musisz go rozkręcić a otwierając go tracisz gwarancje , pozatym gwarancja jest na laptopa a nie na poszczegolne elementy i ze zle nagrywa to nie musi byc jej wina tylko np.plyty glownej , oprogramowania , itp . Czy wszystkie płyty źle nagrywa czy tylko niektórych firm ? Jeśli tylko niektóre to nieopłaca się wysyłać bo bedziesz pozbawiony kompa przez jakis czas :stuck_out_tongue: i wymienia ci na taka sama , ktora prawdopodobnie tez tych plyt nie nagra .

(Stały_bywalec) #3

Czyli ani w kij ani w oko :confused: Ale bezsens :confused: