Problem z nagrywarką

(Hknap1) #1

Witam. Mam problem z nagrywarką DVD Lite-On. W trakcie oglądania filmów VCD obraz czasami się zacina. Mam pytanie czy ktoś miał już taki problem i co z tym robił.

(piotrekplay) #2

hmm VCD to jeden z najbardziej kłopotliwych formatów filmów. Może płyta była wypalona zbyt dużą szybkością? jak ktoś ją wypalał 52x to się nie dziw :stuck_out_tongue: filmy max wypalaj 32x wtedy nie będzie problemów :stuck_out_tongue: Może płyta jest porysowana? podaj więcej konkretów.

(Hknap1) #3

No... wypalałem z prędkością 40x.... ale to już się dzieje chyba 3 raz i to na różnych filmach, także się przestraszyłem, że to wina nagrywarki....

(piotrekplay) #4

a żebyś wiedział, że to wina nagrywarki :stuck_out_tongue: ja wypalałem też z prędkością 40x na LG i wszystko ładnie chodzi :P. Liteony to najbardziej zawodne nagrywarki na rynku, często psują płyty a jakość zapisu jest delikatnie mówiąc niedobra. Wypalałem u brata ciotecznego 5 płyt DVD i tylko 2 z nich w całości udało mi się odczytać, 2 były nieczytelne a jedna tylko częściowo :wink:

(Hknap1) #5

Zależy co kto lubi. Ja słayszałem, że to właśnie LG są kiepskie. W każdym razie moje poprzednie LG się zepsuło i dlatego właśnie kupiłem jako następną nagrywarkę Lite-Ona.

(Fufulus) #6

No to się piotreq1000 zdziwisz bo właśnie od kilku miesięcy firma LG produkuje coraz lepsze nagrywarki a Lite-On (JVC) zaczyna sobie żarty robić i produkuje coraz gorszy sprzęt

(Heniu133) #7

Spróbuj wypalić z prędkością x24 i na innych płytkach.

(Dareks8) #8

A zgraj taki zacinający się film na dysk twardy i zobacz czy będzie się zacinał. Może to nie nagrywarka tylko problem z kodekami?