Problem z nagrywarką

Witam. Pierwszy raz proszę o pomoc więc mam nadzieję że się nie zawiodę :smiley: . Mam więc nagrywarkę LG CD-R GCE-8481B 48x. Od niedawna nagrywając płytkę przerwało mi zapis w połowie. Nastawiałem mniejszy speed np. 24x,16x ale nic nie pomogło. Nagrywam na Nero 5.5 (wcześniej) a teraz przerzuciłem się na Nero 6.3.0.2PL myslałem ze cos pomoze ale nic. Po prostu w trakcie zapisu na dysk wyskakuje błąd zapisu nie mozna zakończyć ściezki błąd fiksacji itp. Wcześniej nie miałem takich problemów.

Mam teraz taki sam problem, a zaczął się on gdy spaliłem jedną płytkę. Moja nagrywarka czasem, ale to czasem nagra, gdy jej się jakiś czas nie używa, a tak to jest to samo co u Ciebie.

U mnie podobnie ale nigdy nie spaliłem płytki. Nagryware mam od około roku. Tez jak si ę jej zechce to nagra ale bardzo rzadko i większość CD-RW. Proszę o pomoc.

Moja nagrywarka b. dobrze nagrywa, ale raz miałem “Błąd fiksacji”. Nie wiem czemu…

kolega miał podobny błąd ale wyszedł akurat nowy bios do nagrywarki i zmienil bios dla tego polecam przejrzec strone http://www.cdrinfo.pl dział biosy czy niema nowego :stuck_out_tongue: