Problem z napędem DVD-ROM\płytą DVD


(Radeon95) #1

Jak a temacie mam problem z tym lub z tym ale wg mnie dysk DVD odpada ponieważ instalując (grę) u kolegi (wczoraj) wszycho było O.K. a tak po za tym dzisiaj rano podłączyłem nowy napęd DVD-ROM i chciałem zainstalować tą grę ale przy kopiowaniu plików aby je rozpakować (2 płyty DVD 7 win rarów) nagle zonk szósta część nie chciała się z kopiować na HDD (nagle pozostałe minuty skoczyły do około 220,a jak się poczekało chwilę to wyskakiwał "komunikat nie można skopiować plików ..... wystąpił błąd CRT czy coś w tym stylu")No i d**a zimna.

Co z tym ZROBIĆ proszę o pomoc bo naprawiam ten plik programem BadCopy Pro ale strasznie się żółwi a tak mi zależy aby to może dzisiaj zainstalować i se pograć :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:


(Cosik Ktosik) #2

Mam pytanie, czytałeś to co napisałeś?

Ja wywnioskowałem, że coś się dzieje z płytą, mam rację? Czy ten błąd jest podczas kopiowania pliku, rozpakowywania go, czy instalacji?


(Radeon95) #3

Występuje on podczas kopiowania! !!

PS: już ok??? (pierwszy wpis)


(Cosik Ktosik) #4

Jeżeli podczas kopiowania, a inne płyty przechodzą ten proces, to ta niestety jest padnięta.


(Radeon95) #5

ale z jakiej racji???? w ogóle nie jest porysowana ,a wczoraj u kolegi działała?????? #-o #-o


(system) #6

Możliwe że napęd nie radzi sobie z tą płytą...czasami też tak bywa, że nie czyta płyt dvd+r czy dvd-r.


(Cosik Ktosik) #7

Kolegi napęd może mieć lepszą korekcję błędów niż Twój i dlatego czyta. W mojej nadziei legalności owej gry, niech kolega zrobi kopię tej płyty.