Problem z napędem dvd

Zainstalowałem Viste home basic 64 bit i po 3 dniach nie chce mi wykryc nagrywarki dvd nie wiem dla czego a nagrywarka dziala bo w biosie jest i jak sformatowalem dysk i zainstalowalem znowu viste to bylo to samo a menadżerze urzadzen po kliknieciu na stacje dyskow dvd pokazuja mi sie jakies dwa trójkąty żółte z wykrzyknikiem a sterownikow zadnych nie instalowalem po kliknieciu na te trojkaty pokazuje mi sie wiadomosc ze sterowniki sa bledne albo nie ma ich wogole, bylo tam cos takiego jak pobiez z internetu najnowsze sterowniki i pokazal mi sie komunikat ze mam sterowniki aktualne (najnowsze) nie wiem co mam juz zrobic zeby mi wykryl ta nagrywarke. POMOCY! !!

W Menu start->Uruchom, wpisz regedit:

Znajdź klucz

HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

Klucz {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} nie rozwijaj tylko zaznacz .Po prawej stronie

będą wpisy, w których zlokalizuj klucze UpperFilters oraz LowerFilters i je usuń. Przed usunięciem, sprawdź, czy jesteś w dobrym miejscu. Włącz komputer na nowo

Możesz jeszcze w Menadżerze Urządzeń w kontrolerach IDE odinstalować kanał, do którego podłączony jest napęd. Resetujesz kompa i czekasz, aż Windows zainstaluje je na nowo.

Wgraj nowy firmware :arrow: Klik

Zainstalowałeś wszystkie sterowniki od płyty głównej, a zwłaszcza od chipsetu?

a tam mam ControlSet001 i ControlSet002 który z nich mam wybrać

Upewnij się, że jesteś w dobrym kluczu. Więcej znajdziesz tutaj: http://support.microsoft.com/kb/929461/pl

OK. Dzięki! !!