Problem z napisami w Real player

(Szymonnowak4) #1

Witam!

Mam film w formacie rmvb z napisami. Czy da się otworzyć film razem z napisami w Real player? Próbowałem różnych programów (allplayer, kmplayer itp.) napisy były ale dźwięku już nie. Napisy mam w formacie *.txt .

(system) #2

symusek , aby móc poprawnie odtwarzać .rmvb musisz zainstalować: http://infobot.pl/r/Euu

Po zainstalowaniu powinno wszystko śmigać w większości player'ów, a na 100% w zainstalowanym razem z tym kodekiem Media Player Classic.

Pozdrawiam :wink:

(Chillout) #3

viewtopic.php?f=2&t=260235

(Szymonnowak4) #4

Media Player Classic już próbowałem i on ma napisy ale nie odtwarza dźwięku.

(Szymonnowak4) #5

Teraz po zainstalowaniu tych kodeków co podał Chillout , (w temacie który podał) film odtwarzany jest na wszystkich playerach ale tylko w real player jest obraz i dźwięk a nie ma napisów. A co najdziwniejsze "wklepałem" :smiley: napisy do filmu i nie widać ich w real playerze :expressionless:

(Chillout) #6

Po co chcesz korzystać z tego pleyera, jak i tak działa Ci rmvb na wszystkich oprócz tego.Ten odtwarzacz jak widać jest stworzony do innych celów niż oglądanie filmów z napisami, a dokładnie:

Jak chcesz używać tak na siłę tego playera to tylko do filmów z dubbingiem lub lektorem oczywiście w rmvb, ale i tak nie widzę związku, bo masz K-Lite Mega Codec Pack - gdzie otworzysz praktycznie każdy film, praktycznie każdym playerem.

A co do wklepania to może nazwij plik .txt tą samą nazwą co plik video to może pomoże, ale nie obiecuję.

(Szymonnowak4) #7

No dobra otworze film każdym playerem ale tylko w real player jest głos :expressionless: a w innych już nie.

(Chillout) #8

Spróbuj jeszcze to zainstalować Real Alternative.

Chociaż i tak je masz w KLMCP. Najlepiej odinstaluj je,przeczyść rejestr i zainstaluj RA.

Jak to nie pomoże, to jest wina filmu.