Problem z napisami w Sub-edit player

Cześć! Gdy odpalam film to pojawiają mi się 2 razy napisy. Jedne normalne (te co moge zmieniac ich wielkosc i czcionke itp) i drugie małe których nie wiem jak wyłączyć :confused:

Gdy klikam “wyłącz napisy” to nadal pozostają te małe :confused: Sa one troche za małe bo oglądam z większej odległości.

Kombinuje w tych opcjach i nie wiem jak to naprawić :confused:

Pomożecie?

search.php?keywords=podw%C3%B3jne+napisy+subedit&terms=all&author=&sc=1&sf=all&sr=posts&sk=t&sd=d&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj

viewtopic.php?f=2&t=253097&p=1735947&hilit=podw%C3%B3jne+napisy#p1735947

viewtopic.php?f=2&t=231117&p=1652248&hilit=podw%C3%B3jne+napisy#p1652248

podczas odtwarzania fimu zobacz czy w zasobniku nie pojawia ci sie tam ikonka od kodekow (nie pamietam nazwy ) ale wiem ze maja one domyslnie ustawiona opcje wlsnie odtwrazania napisow w sumie mozna ja za kazdym razem wylaczyc klikajc na nia ppm i jest tam opcja disable lub poszukac w ustawieniach i wylaczyc na stale (to chyba wlasnie kodeki powoduja podwojne chyba ) :slight_smile:

Może masz kodeki ffdshow i włączone w nich napisy. Odinstaluj też programik VOB Sub, jeżeli będzie :D.

Ok znalazłem już przyczynę, otóż w ffdshow napisy były wyłączony ale miałem zainstalowaną paczke kodeków i pewnie którys z nich uruchamiał napisy ale odinstalowałem to i terasz wszystko jest pięknie :wink:

Dzięki za pomoc.

Głównie dla Loookash89 :slight_smile: teraz bd dokładnie szukał podobnych tematów :slight_smile:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.