Problem z naprawą Windowsa

Witam

Ostatnio Windows mi się … więc postanowiłem go “naprawić”. Wkładam płytke i daje “napraw”. Komp się restartuje, jest już oprawa graficzna. Najpierw pojawia się pytanie dot. sterowników. (kontynuować mimo to…) Zarówno na tak jak i nie jest to samo. Pojawiają się opcje Regionalne itd. Kiedy dam “dostosuj…” nstalacja się “wiesza” Jak dam dalej to jest Instalacja Sieci (czy jakoś tak) paseczek osiąga ok 1/10 i stoi… i stoi… i stoi

Pasek się nie rusza jednak te kwadraciki w dole ekranu cały czas się zmieniają. No i cały czas zmieniają się wskazówki dot. Windowsa

jak to naprawić? da się przywrócić instalacje przed naprawą na tym etapie?

też miałem kiedyś taki przypadek-najlepiej poprostu zrobić normalna reinstalke,gdyż funkcja napraw to jest tak naprawde tylko piz na wode,nic niedająca opcja-potrzebna tylko jak brakuje drobnych mało znaczących plików.Także doradzam zrobić formata tylko tej partycji gdzie jest windows i zainstalować całego od nowa i musi chodzić…

funkcja napraw jest g warta dla mnie… Kiedyś sie pokusiłem bo ciągle jakieś błedy wyskakiwały. Straciłem czas a błędy jak były tak były nadal. ;/ reinstalka lub format po nim zawsze komp jest czysty i nie zamulony no tylko ten czas…

może to wina płytki, pożycz od kogoś sprawną płytkę i zainstaluj na nowo

Kiedyś formatowałem co tydzień :o ale teraz mam inną strategię, dlatego wolałbym zachować wszystkie dane. Zrobiłbym reinstalkę, ale nie mogę uruchomić przecież Windowsa :shock:

Wątpie bo najpierw instalowałem z kopii zapasowej a później z oryginała i jest to samo :-x