Problem z naszą klasą/Nie wczytuje się strona mojego profilu

Witam mój problem polega na tym że od jakiegoś czasu nie chce wczytywać się strona z moim profilem, mianowicie wyskakuje mi coś takiego jak na screenie proszę o pomoc.

a337412585b1f101m.jpg

uzywasz jakiegos dodatku do FF do blokowania animacji flash (reklam)?

spróbuj zalogować się na innym koncie

właśnie nie używam żadnego z tych dodatków. A jeśli chodzi o inne konto to dziwna sprawa bo mam drugie i wszystko działa, tylko nie mam tam znajomych bo zakładałem dawno. Nie rozumiem tego :confused:

Spróbuj inną przeglądarką.

W dalszym ciągu to samo. A możliwe że ktoś specjalnie zhakował moje konto. Poprzez wrzucenie jakiegoś błędu. Widziałem na youtube te dziwne tricki z naszą klasą… :frowning:

Dziwne, mam to samo. Pod Firefoksem i pod IE. Co ciekawsze, na tym samym komputerze, w tych samych przeglądarkach inne profile wczytują się bez problemów.

witaj!

nie pomogę Ci w rozwiązaniu problemu, jednak mnie nieco pocieszyło, że znalazłam w sieci Twoją informację.

od kilku godzin mam ten sam problem. co więcej inne osoby na moim kompie mogą się logować i ich profile działają prawidłowo. sprawdziłam działanie mojego profilu na innym kompie i jest ten sam problem…

Mam to samo.Zastanawiam sie co mozemy z tym zrobic.

http://nasza-klasa.pl/support

spróbujcie napisać do Działu obsługi klienta może tam wam pomogą :wink:

Witam!

No proszę, identyczny problem :frowning: Sprawa chyba dość świeża, bo sprawdzałem nk kilka godzin wcześniej i wszystko było ok…

Nie pomaga zmiana przeglądarki (IE, FF, Opera).

Inne osoby logują się bez problemu (sprawdzałem na profilu brata i innym założonym na szybko).

Żadne dodatki FF nie wchodzą w grę, bo takowych nie posiadam.

Na innym komputerze ten sam problem z logowaniem.

Co dziwne sam podgląd profilu działa, ale poczta, wyszukiwarka, edycja profilu, galeria i reszta dobrodziejstw nk już nie :frowning:

Fakt, co może być istotne dla sprawy, miałem ostatnio problemy z wylogowywaniem z profilu…

Jakieś pomysły? Bo teraz to już nie wiem co w pracy będę robił… Chyba trzeba będzie pracować :smiley:

dział supportu też mi nie działa :? tylko podgląd profilu jak napisał kryglus

Witam,

Ja mam też taki sam problem z NK. Czy to w FF, IE i Operze, widze tylko podgląd swojego profilu a a reszta się nie wczytuje. Chyba to coś poważniejszego że tyle ludzi to ma.

Pozdrawiam

poczekajcie do jutrzejszego południa może adminiastratorzy coś zmieniają i przez to występują błędy :stuck_out_tongue:

Logowanie przy pomocy SSL nic nie daje. Dalej to samo…

Jacu08, żeby wysłać zapytanie nie musisz być zalogowany. Ja tam wysłałem, ale chyba bardziej z ciekawości czy odpowiedzą :stuck_out_tongue:

Fakt, trzeba niestety czekać. Piszą, że nie dłużej niż 48h…

Kurczę, a z fajną kumpelą sobie pisałem :smiley:

WITAM WSZYSTKICH MAM TEN SAM PROBLEM, ZAWIODŁEM SIĘ NA NASZAKLASA.PL MAM NADZIEJĘ ŻE JAK NAJSZYBCIEJ TO NAPRAWIĄ. POZDRAWIAM :frowning:

Wczoraj administratorzy coś robili na nk, stąd te problemy (wczoraj u mnie było to samo)

U mnie nie było problemów z działaniem naszej klasy i proszę, przestańcie powtarzać cały czas to samo:

“poczekajmy, bo administratorzy coś robią, około 48h”

Ile razy możecie pisać to samo?

Tyle razy, ile razy jakaś przerwa pojawia się w działaniu tejże strony z powodu usprawniania pracy nk.

U mnie już wszystko ok. :wink: