Problem z nawiązaniem połączenia ADSL

Witam. Kupiłem router Pentagram Cerberus P6341, niestety nie udaje mi się skonfigurować połączenia. Mój Internet to Orage Freedom 1 mega. Próbuje konfigurować włączając przeglądarkę i wpisywać adres podany w instrukcji 192.168.1.100, niestety nie chce przejść na stronę konfiguracji, wyskakuję błąd, że nie można się połączyć. Proszę o pomoc.

W windowsie ustaw przydzielanie DHCP.

Podłącz router kablem ethernetowym do portu LAN1.

Wpisz adres domyślny jaki posiada router. Musi działać.

Jest podłączony, i pisze,że DHCP włączone. Jednak dalej nie mogę wejść w adres do konfiguracji. W przeglądarce pisze , że nie udalo się nawiązać połączenia.

To oznacza że adres jest niepoprawny.

A czy masz połączenie z routerem??

Tak połączenie z routerem jest diody świecą na zielono oprócz diody NET która ma kolor czerwony. W komputerze gdy włącze polączenie pisze , Pobieranie adresu sieciowego" a po tej operacji ,Ograniczenie lub brak łączności.

Co ciekawe u kolegi na laptopie po podłączeniu kabla od routera zaraz można bez problemu wejść na stronkę konfiguracji, a u mnie cała zabawa kończy się na pobieraniu adresu sieciowego i koniec - ograniczenie lub brak łączności.

Problem rozwiązany. Przyczyna to najprawdopodobniej złe sterowniki do wbudowanej k. sieciowej.