Problem z neostradą 1.3 mb/s

Jak wyżej w temacie, mam problem z NOWĄ prędkością neo~. Po przedłużeniu umowy z 320kb/s na 1.3mb/s nic szczególnego się nie zmieniło. Prędkość maksymalna przy ściąganiu z IE i firefoxa ta sama jak przy 320kb/s (tj. 20-35 kb/s), przeglądanie stron dalej “zamula”. Proszę o pomoc , zapewne w konfiguracji :slight_smile:

a wyłącz modem-zresetuj go odłączając od prądu i zobacz czy się zmieni coś

Odinstaluj sterowniki modemu z systemu i zainstaluj ponownie.

Poczekaj parę dni.

Możliwe że jeszcze nie masz tych 1,3 mb/s

Masz neo z TPsa 1,3MB ?? Łoł ! Nie słyszałem o takiej a od kilku lat w tej branży siedzę :slight_smile:

Prawdopodobnie Twój port nie został jeszcze zmieniony przez technika na centrali :slight_smile:

Cierpliwości!

PS

Długo już czekasz? I jaki masz modem? Aneks do umowy albo nową umowę dostałeś?

Często jest tak, że trzeba od nowa się rejestrować i pobrać nowy login i hasło do połączenia neo na podstawie nowej umowy a możesz to zrobić TUTAJ :smiley:

tak, mam neo 1,3 mb/s

eloqr3.jpg

eloqr3.966a54fb31.jpg

modem speedtouch. od 5 dni wyświetla mi połączenie 1.3mb/s. wszystkie papiery pozałatwiane, umowy po podpisywane.

nigdy nie musiałem rejestrować się od nowa.

Nie wiem czy wiesz, ale jest to prędkość portu i będzie ona ograniczona do 1MB hasłami :smiley:

To co tu widać świadczy o tym, że już hulasz na nowym porcie.

I nigdy nie mów nigdy - może teraz nadszedł ten czas :smiley: Przypomnę ci linka do REJESTRACJI :smiley:

wszystko już jest ok. musiałem jedynie zadzwonić do pacanów w tp żeby przypomnieć im o mojej sprawie. po 3h wszystko było już cacy. teraz jest mały problem. ściąganie i przeglądanie stron jest w porządku, ale gorzej jak oglądam filmy na portalach typu youtube, metacafe itd. Problem polega na tym że, w menadżerze zadań Windows w oknie Neostrada TP, prędkość nie przekracza 25%, oraz samo burfowanie trwa znacznie za długo, natomiast gdy ściągam pliki prędkość wynosi 80+%. Gdzie tkwi problem?

W dniu 09.07.2008 , o godzinie 19:27 został dopisany post przez anti11

tutaj screenshot z problemem

http://img292.imageshack.us/my.php?imag … 212ru7.jpg

weź wywal oprogramowanie do Neo… zrób sobie manualne…